دانلود دیکشنری برای اندروید

دانلود دیکشنری برای اندروید
حتما اسم Google Play به گوش شما خورده است. محلی برای دانلود اپلیکیشن های اندروید و انتخاب بهترین اپلیکیشن ها. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قصد دارد دانلود دیکشنری برای اندروید را برای شما ارائه دهد. دیکشنری های Offline و هم چنین گزینه هایی که به صورت Online در اختیار دارید تا هر کلمه ای که خواستید را به راحتی پیدا کنید و معنی فارسی و انگلیسی آن را پیداکنید.
جهت دانلود دیکشنری برای اندروید که در این مطلب ذکر می شود باید این کار ها را انجام دهید:
رفتن به سایت Google Play
جستجوی نام دیکشنری در قسمت جستجو
Install کردن اپلیکیشن از Google Play

دیکشنری Merriam-Webster
بر طبق نظرات استفاده کنندگان از این اپلیکیشن ، این دیکشنری بسیار هوشمند است. این دیکشنری هم امکان جستجوی آنلاین را دارد و هم امکان دانلود Data و استفاده به صورت آفلاین را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از خصوصیات منحصر به فرد این فرهنگ لغت داشتن جستجوی صوتی است . یعنی شما بدون دانستن spelling یک کلمه می توانید به راحتی با بیان آن ، در دیکشنری آن را پیدا کنید.

دانلود دیکشنری برای اندروید
دانلود دیکشنری برای اندروید

Dictionary.com
دانلود این دیکشنری برای اندروید چندان طول نمی کشد و بعد از دانلود برنامه خود این دیکشنری از شما می خواهد که فایل های لازم برای استفاده آفلاین را نیز دانلود کنید. اگر چه باید بدانید که هر دوی این دیکشنری ها برای پخش تلفظ کلمات نیاز به اینترنت دارند.
English ++ offline Dictionary
برای اندروید های بالاتر از نسخه ۲٫۳ با داشتن بیش از ۱۵ زبان یکی از گزینه های عالی برای استفاده شما خواهد بود. زبان های روسی ، انگلیسی ، چینی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، ترکی استانبولی ، عربی و کره ای به صورت آنلاین می تواند برایتان مفید باشد. هم چنین داشتن کلمات متفاوتی از TOEFL, GRE, CAT و… نیز از امتیازات این اپلیکیشن است.
دیکشنری لانگمن
شاید این دیکشنری را با نسخه کاغذی آن بشناسید. اما این دانلود دیکشنری برای اندروید برایتان بسیار سودمند است. معمولا Longman به دلیل داشتن مثال های زیاد و هم چنین Activator بسیار مفید است. اما داشتن Data بسیار سنگین و حجیم ازضعف های این دیکشنری است.
سعی کنید همه این دیکشنری ها را دانلود کنید زیرا همیشه یک دیکشنری خوب دلگرمی شما را در محیط های زبان افزایش می دهد.