دانلود آموزش زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین منابع و PDF ها برای دانلود آموزش زبان فرانسه را در این مطلب برای شما به رایگان بگذاریم. اما قبل از اینکه بدانید از کدام یک از این منابع دانلود آموزش زبان فرانسه استفاده کنید ، بهتر است بدانید چه طور یاد میگیرید.

دانلود آموزش زبان فرانسه
دانلود آموزش زبان فرانسه

اگر شما کسی هستید که با خواندن کتاب بهتر یاد می گیرید:

یکی از بهترین منابع برای دانلود کتابی است که در سایت Wikimedia قرار دارد. این کتاب از گرامر گرفته تا لغات مختلف را شامل می شود و شامل موضوعات بسیار متنوعی است. از تاریخ زبان فرانسه گرفته تا سلام و احوالپرسی به زبان فرانسه و گرامر پیشرفته زبان فرانسه در این pdf وجود دارد. اگر شما هم کتاب دوست هستید پس حتما این کتاب را دانبود کنید.

برای دانلود کتاب آموزش زبان فرانسه به صورت  PDF اینجا را کلیلک کنید.

اگر شما کسی هستید که با گوش دادن به فایل های صوتی بهتر یاد می گیرید:

دانلود آموزش زبان فرانسه به صورت رایگان به صورت فایل های MP3 در سایت freeclassicaudiobooks می توانید دانلود کنید. در این سایت تقریبا برای تمامی موضوعات فایل های آموزشی وجود دارد. هم چنین برای آموزش زبان فرانسه نیز می توانید فایل های بسیار زیادی پیدا کنید.

اگر شما کسی هستید که با نرم افزار های آموزش زبان فرانسه بهتر یاد می گیرید:

اگر چه در مطلبی در وب سایت ایران آکسفورد بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان فرانسه را معرفی کرده ایم. اما اگر بخواهیم یک APP بسیار خوب برای دانلود آموزش زبان فرانسه رایگان برایتان معرفی کنیم Doulingo بهرتین گزینه است. این اپلیکیشن حتی به عنوان بهترین نرم افزار آموزش زبان فرانسه از دید Google Play هم شناخته شده است. برای دانلود این اپ کافیست سری به Google Store خود بزنید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.