دانلود کتاب آموزش تافل TOEFL Test Prep Planner 2020 (به روز شده)

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بزرگترین مرکز برگزاری تخصصی دروه های آمادگی تافل در ایران در این مطلب آموزش تافل TOEFL Test Prep Planner 2020 را برای زبان آموزان برای دانلود قرار می دهد. اما بیایید در ابتدا این کتاب را بیشتر بشناسیم.

بررسی کتاب آموزش تافل TOEFL Test Prep Planner 2020

آموزش تافل TOEFL Test Prep Planner
آموزش تافل TOEFL Test Prep Planner

مطمئنا اولین کتاب و مهمترین کتابی که باید برای آزمون TOEFL iBT معرفی کرد کتاب TOEFL Test Planner می باشد. این کتاب توسط سازمان ETS یعنی برگزار کننده اصلی آزمون تافل به همه داوطلبین معرفی شده است.

این کتاب شامل موارد زیر می باشد:

اطلاعات کلی در مورد آزمون تافل و نحوه نمره دهی آزمون تافل

  • بررسی دقیق ۴ قسمت اصلی تافل (ریدینگ، لیسینینگ، رایتینگ و اسپیکینگ)
  • ارائه نکات بسیار مهم و عمومی برای تققویت مهارت های تافل
  • نمونه سوالات آزمون TOEFL iBT
  • فاکتورهای مهم برای نمره آوردن در قسمت های Speaking و Writing
  • نکات بسیار مهم برای موفقیت در روز آزمون تافل

بخش های کتاب آموزش تافل TOEFL Test Prep Planner 2020

این کتاب شامل ۷ فصل است. در برای اینکه بهتر با این کتاب آشنا شوید مطالب هر فصل را به صورت کوتاه را ارائه می دهیم. در فصل ۱ یک برنامه ۸ هفته ای اطلاعات لازم برای موفقیت در تافل اینترنتی بیان می کند. در فصل ۲ در مورد امتحان تافل و نمره بندی تافل صحبت می شود. در فصل ۳ تا ۶ اطلاعات بیشتر به همراه نکات ریز هر کدام از بخش های آزمون ارائه می شود. در فصل ۷ به روز آزمون و کارهایی که باید بعد از ان انجام دهید اشاره می کند.

این کتاب برای چه داوطلبینی مفید است؟

اگر در ابتدای راه آموزش تافل هستید و هنوز دید کاملی از آزمون تافل و استراتژی های آن ندارید و یا اگر هنوز زمان بندی بخش های تافل و انواع سوالات را نمی شناسید بدون شک می توان گفت که باید دانلود کتاب آموزش تافلTOEFL Test Prep Planner را انجام دهید و از سوالات آن استفاده کنید. بدون شک این کتاب اولین قدم برای رسیدن به نمره بسیار خوب در تافل است.

برای دانلود کتاب TOEFL Test Prep Planner کلیک کنید.