دیکشنری زبان هلندی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اگرچه می داند زبان هلندی شاید چندان مطرح نباشد اما از آنجا که نیاز همه زبان آموزان برای ما مهم است ، برای آن دسته از زبان آموزانی که تقاضای یک دیکشنری زبان هلندی خوب را داشتند ، به معرفی برخی از بهترین دیکشنری های این زبان می پردازد.

دیکشنری زبان هلندی
دیکشنری زبان هلندی

Dutch English dictionary

شاید اگر سال ۲۰۱۲ بودیم در ایتدا سعی می کردیم دیکشنری های دیگر را معرفی کنیم و بعد به معرفی دیکشنری اندرویدی بپردازیم. اما امروزه می توان گفت این نوع دیکشنری از بیشترین اهمیت برخوردار است. پس ما هم سعی می کنیم بهترین دیکشنری زبان هلندی بر پایه اندروید را به شما معرفی کنیم. این لغت نامه بیش از ۱۳۰۰۰۰ کلمه را پوشش می دهد. استفاده از اصطلاحات زبان هلندی معاصر ، به همراه تلفظ کلمات از خصوصیات این اپلیکیشن می باشد.

سرعت بالای جستجو

داشتن تاریخچه جستجوی شما

داشتن مثال های زیاد

برای دانلود این اپلیکیشن از Google Play می توانید اینجا را کلیک کنید.

سایت دیکشنری Bab.la

این سایت پایه ای همانند ویکی پدیا دارد با این تفاوت که فقط به معنی کلمات در زبان های مختلف توجه می کند. برای این کار سعی می کند از تمامی افراد در سراسر دنیا استفاده کند. البته شاید نتوان به صورت صد در صد به این دیکشنری زبان هلندی اعتماد کرد اما به روز بودن این دیکشنری تقریبا بی رقیب است. حتی جدید ترین کلمات نیز می توانند سریعا به این سایت وارد شوند و شما از آنها با خبر شوید. به عنوان مثال واژه ای مثل Brexit ( خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ) را شاید حتی خود انگلیسی زبان ها هم ندانند. به روز بودن در دنیای امروز می تواند کلیدی ترین گزینه باشد. برای ورود به بخش دیکشنری زبان هلندی سایت اینجا را کلیک کنید.

برای آموزش زبان هلندی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.