آموزش زبان هلندی | آموزشگاه زبان هلندی در تهران

آموزش زبان هلندی با متد سفارت هلند در ایران

Dutch زبان رسمی کشور هلند است که حدود ۲۳ میلیون نفر در این کشور با آن صحبت می کنند. زبان هلندی توسط تقریبا تمام مردم هلند و حدود ۶۰ % مردم بلژیک و ۵ یلیون نفر به عنوان زبان دوم استفاده می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان معتبرترین آموزشگاه زبان هلندی در تهران و تنها موسسه ای که علاوه بر آموزش زبان هلندی ، دانشجویان را برای ادامه تحصیل در هلند و یا زندگی و مهاجرت به هلند آماده می کند در این بخش اطلاعات زبان هلندی را در اختیاز شما می گذارد.

هفتیمن زبان

زبان هلندی هفتمین زبان در اروپا است

۳۰ زبان

زبان هلندی جایگاه سی ام را در جهان دارد

نزدیک به انگلیسی

زبان هلندی نزدیکی زیادی به زبان انگلیسی دارد

یادگیری زبان هلندی چه برای مهاجرت به هلند و چه برای ادامه تحصیل و یا حتی برای کار نیاز یک مسئله بسیار ضروری است. موسسه زبان ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان هلندی را به صورت تخصصی برگزار می کند. دوره های آموزشی می تواند برای اهداف متفاوتی همانند مکالمه هلندی، آزمون زبان هلندی سفارت و موارد مشابه باشد.

اگر شما هم دوست دارید بیشتر با زبان هلندی آشنا شوید و نیاز به مدارک معتبر زبان هلندی دارید حتما مطالب این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.

ابتدا بیایید زبان هلندی را بیشتر بشناسید

اگرچه به صورت کلی به این زبان Dutch گفته می شود اما اسم های همانند Hollandish یا Brabantian نیز به آن داده می شود. ریشه این زبان از زبان آلمانی غربی west Germanic مشتق شده است و از نظر گرامری بسیار شبیه به زبان آلمانی است. صرف فعل و ریشه بسیاری از کلمات در هر دو زبان تقریبا شبیه به هم است.

اما برای بسیاری از کسانی که به آموزشگاه زبان هلندی ما در تهران می آیند، مسئله مهم کلمات و یا واژگان زبان هلندی است. این قسمت هم تحت تاثیر زبان آلمانی است اما زبان های دیگری همانند زبان فرانسه و زبان انگلیسی نیز تاثیری در این زبان گذاشته اند.

از نظر جنسیت همانند بسیاری از زبان ها اسم ها به سه قسمت تقسیم می شوند : مذکر، مونث و خنثی . این سیستم تقریبا در تمامی زبان های اسکاندیناویایی یکسان است.

مهمترین دیکشنری زبان هلندی

مهم ترین دیکشنری زبان هلندی Van Dale groot woordenbook der Nederlandse taal می باشد که حدود ۲۵۸۸۲۶ کلمه را در بر می گیرد. جالب اینجاست که این دیکشنری هلندی ۱۴۷ سال طول کشیده تا کامل شود.


کلاس های آموزش زبان هلندی از پایه تا پیشرفته در ایران آکسفورد

زبان هلندی بر اساس سطح بندی CEFR طبقه بندی می شود. در این سطح بندی پایین ترین سطح A1 و بالاترین سطح C2 می باشد. ایران آکسفورد همه زبان اموزان را در همه این سطح آموزش می دهد و به همین دلیل نیازی نیست که نگران باشید سطح شما در زبان هلندی مبتدی است یا سطح بالاتری را دارید، زیرا ما همه سطوح را برای دوره های آمادگی هلندی برگزار می کنیم.

کتاب های آموزش زبان هلندی از طریق اینترنت و به صورت PDF و به صورت رایگان برای شما ارسال می شود.

اساتید آموزش زبان هلندی همه از اساتید Native و اساتید با تجربه با سابقه آموزش طولانی می باشند

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های یادگیری زبان هلندی خود شما را برای آزمون زبان سفارت هلند آماده می کند و در پایان دوره شما می توانید در امتحان شرکت کنید.

سطح مورد نیاز برای مهاجرت و یا تحصیل در هلند معمولا سطح B1 می باشد و آزمون مورد نظر برای مهاجرت آزمون Certificaat Nederlands می باشد. برای شناخت بیشتر این امتحان می توانید لینک آزمون Certificaat Nederlands را دنبال کنید.


انواع کلاس های زبان هلندی ایران اکسفورد

کلاس های نیمه خصوصی زبان هلندی

کلاس های نیمه خصوصی زبان هلندی ایران آکسفورد با ۲ الی ۴ نفر زبان آموز برگزار می شود. در این کلاس های یادگیری زبان هلندی به صورت نیمه فشرده انجام می شود و برای کسانی که دوست دارند در زمان نسبتا مناسبی (حدود ۶ ماه) به سطح مورد نظر خود برسند گزینه ای بسیار عالی است.

شرایط و مزایای کلاس نیمه خصوصی هلندی
تعداد نفرات کلاس ها ۲ الی ۴ نفر
آمادگی برای آزمون سفارت زبان هلندی
هزینه مناسب تر نسبت به کلاس های خصوصی
ارائه مدرک معتبر در پایان دوره
سرعت مناسب (۶ ماه)

کلاس های خصوصی زبان هلندی

دوره های خصوصی زبان هلندی مختص کسانی است که در زمانی بسیار سریع نیاز به یادگیری و یا مدرک زبان هلندی دارند. این دوره ها به صورت تک نفره برگزار می شوند ( البته در صورت درخواست زبان آموز می تواند افراد دیگری که خود زبان آموز بخواهد هم در کلاس حضور داشته باشند). معمولا کسانی که برای مهاجرت به هلند نیاز دارند در یک بازه زمانی بسیار سریع (حدود ۳ ماه) به نتیجه و سطح مورد نظر خود دست پیدا کنند، این کلاس ها را انتخاب می کنند.

شرایط و مزایای کلاس خصوصی هلندی
تعداد نفرات کلاس ها ۱ نفر
آمادگی برای آزمون سفارت زبان هلندی
سرعت بسیار بیشتر نسبت به کلاس خصوصی
ارائه مدرک معتبر در پایان دوره
امکان برگزاری کلاس در ساعات مورد نظر زبان آموز
امکان برگزاری کلاس ها در موسسه و یا محل مورد نظر زبان آموز

آموزش آنلاین زبان هلندی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای اشخاصی که می خواهند آموزش زبان هلندی آنلاین را تجربه کنند و نمی توانند در کلاس زبان هلندی حضوری شرکت کنند برنامه یادگیری هلندی آنلاین را برگزار می کند. در دوره های آنلاین اساتید زبان هلندی کلاس ها را از طریق ویدیو کنفرانس (Skype) و یا سیستم LMS آموزشگاه برگزار می کنند.

شرایط کلاس های آنلاین هلندی

برگزاری دو جلسه رایگان در صورت عدم رضایت از استاد

امکان ارسال ایمیل و یا چت کردن با استاد زبان هلندی در مواقع مختلف

کتاب های آموزش زبان هلندی از طریق اینترنت و به صورت PDF و به صورت رایگان برای شما ارسال می شود.

داشتن نرم افزار Skype و یا هر نرم افزاری که بتواند ارتباط تصویری را برای شما انجام دهد.

داشتن وبکم و میکروفون بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود

پس اگر دوست دارید در کشور گل ها زندگی و یا تحصیل کنید و دوست دارید آموزش مجازی زبان هلندی را تجربه کنید پس به سیستم Iran Oxford Online Dutch Learning بپیوندید.


اهمیت زبان هلندی

یادگیری زبان هلندی

اما اگر فکر می کنید Dutch یا زبان هلندی یک زبان مهجور است به شما توصیه می کنیم دوباره فکر کنید زیرا:

زبان هلندی در کشور های زیادی همانند بلژیک ، Aruba و suriname صحبت می شود.

زبان هلندی نزدیک ترین زبان به زبان آلمانی است. توجه داشته باشید که حتی از زبان آلمانی نیز به انگلیسی نزدیک تر است. پس اگر زبان انگلیسی را می دانید ، می توانید امیدوار باشید که کار آسانی در پیش رو داشته باشید.

هلند با اینکه کشور کوچکی است اما با یادگیری زبان هلندی انلاین شما می توانید از شرکت های معتبر بین المللی همانند خطوط هوایی KLM ، شرکت نفتی Shell و یا ING و یا شرکت هایی همانند Unilever و Philips پیشنهاد کاری دریافت کنید. شاید تا کنون توجه نکرده باشید که تا چه میزان شرکت های معتبر دنیا در کشور هلند هستند.


کتاب آموزش زبان هلندی

یکی از سوالات بسیار مهم کتابی است که برای یادگیری زبان هلندی استفاده می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از متد آموزشی Naar Nederland استفاده می کند. این کتاب معتبرترین متد آموزشی هلندی است و مورد تایید سفارت هلند جهت آزمون های سفارت می باشد.

دانلود رایگان PDF کتاب یادگیری هلندی

ایران آکسفورد دانلود کتاب هلندی Naar Nederland به صورت PDF را برای شما امکان پذیر کرده است. این کتاب را دانلود کنید و خودتان را برای یادگیری این زبان زیبا آماده کنید. این کتاب موارد زیادی را شامل می شود:

  • آموزش اعداد به زبان هلندی
  • آموزش ساعت به هلندی
  • احوالپرسی به زبان هلندی
  • مکالمات روزمره زبان هلندی
  • گرامر زبان هلندی

و…

برای دانلود کتاب هلندی کلیک کنید.