آموزش ساده آیلتس

آموزش ساده آیلتس

آیا آزمون آیلتس آزمون دشواری است؟ این سوال برای بسیاری از کسانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند پیش آمده است. آزمون آیلتس به هیچ عنوان از آزمون های دیگر زبان دشوار تر نیست. آموزش ساده آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما کمک می کند که آزمون آیلتس را بهتر بشناسید و با اعتماد به نفس بهتری در آزمون شرکت کنید.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

در دوره های آموزش ساده آیلتس Easy IELTS آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بسیاری از نکاتی که به اشتباه در مورد آزمون آیلتس مطرح می شوند به زبان آموزان گفته می شود تا مفاهیم اشتباه را یاد نگیرند. برخی از این نکات عبارتند از :

  • اگر لهجه آمریکایی یا انگلیسی و یا استرالیایی نداشته باشم نمره آیلتس من کم می شود:

این تصور کاملا اشتباه است. در دوره های آموزش ساده آیلتس به زبان آموزان گفته می شود که در آزمون آیلتس لهجه شما چندان نقشی در مهارت Speaking شما نخواهد داشت بلکه صحبت کردن روان و طبیعی امتیاز مثبتی در آزمون آیلتس به حساب می آید.

  • اگر در مهارت Writing بیشتر از کلمات مورد نیاز بنویسم نمره بهتری می گیرم:

در کلاس آموزش ساده آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما گفته می شود که اگر از تعداد کلمه مورد نظر کمتر بنویسید از شما نمره کم خواهد شد اما این بدین معنی نیست که اگر بیشتر بنویسید به شما نمره ای اضافه میشود.

  • اگر لبخند بزنم احتمالا نمره بهتری خواهم گرفت:

یکی از نکاتی که در دوره های آموزش ساده آیلتس موسسه زبان ایران آکسفورد بیان می شود این است که لبخند زدن برای کاهش استرس خودتان و افزایش اعتماد به نفس شما بسیار مهم است اما ممتحن آیلتس معمولا برای این کار نمره ای به شما اضافه یا کم نمی کند.!!!

و…

در دوره های آموزش ساده آیلتس سعی می شود زبان آموزان را برای شرایط مختلف آزمون اماده کرد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان در ایران است که نمره آیلتس زبان آموز رابیمه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موسسه تماس بگیرید