یادگیری آسان زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همانند یادگرفتن غذا خوردن با Chopstick ( که البته در اوایلش ممکن است کمی سخت باشد ) یادگیری آسان زبان چینی را نیز به شما آموزش می دهد. شاید به خودتان بگویید زبان چینی یکی از سخت ترین زبان هاست و نمی توان یادگیری آسان زبان چینی را تصور کرد. اما همانطور که این جمله معروف میگوید ” هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد ، مگر آنکه خودتان آن را بسازید” . برای یادگیری آسان زبان چینی شما باید این مسیر ها را طی کنید.

یادگیری آسان زبان چینی
یادگیری آسان زبان چینی

نوع یادگیری خود را بشناسید و آن را رها نکنید.

باید بدانید چه طور یاد می گیرید. برخی در سکوت می آموزند ، برخی وقتی در حال دیدن تلویزیون هستند ، بعضی ها باید در محیط غرق شوند. اما مهم این است که خودتان را بشناسید. اگر دوست دارید بیشتر از خواندن کتاب ، به تماشای فیلم مشغول باشید پس سعی نکنید خیلی خود را تغییر دهید. بلکه سعی کنید متد یادگیری تان را بر اساس نیاز های خود تغییر دهید.

تمرین کنید.

اما شاید بگویید آخربه جز کتاب و کلاس ما دیگر گزینه ای برای تمرین نداریم. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما نشان می دهد که سخت در اشتباهید. شما می توانید:

دوستان چینی پیدا کنید و با انها چت کنید.

فیلم های چینی با زبان اصلی ببینید  یا شبکه های تلویزیونی چینی را ببینید.

اگر وضع مالیتان خوب است ، بد نیست سری به چین بزنید و در کنار زیبایی های این کشور زبان چینیتان را نیز بهتر کنید.

به کلاس های آموزش زبان چینی ایران آکسفورد بیایید.

ما در این کلاس ها سعی می کنیم مکالمه زبان چینی را در شما تقویت کنیم. اساتید ما شما را از همان ابتدای کار آماده می کنند تا با ذهنیت مثبت و با انرژی و کمترین زمان به سطح خوبی از زبان چینی برسید.

برای شرکت در کلاس ها تماس بگیرید.