یادگیری آسان زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما ثابت می کند که بر خلاف عقیده بسیاری مبنی بر اینکه زبان فرانسه یک زبان دشوار است ، یادگیری آسان زبان فرانسه امکان پذیر است و شما می توانید بسیار از آن لذت ببرید.

یادگیری آسان زبان فرانسه
یادگیری آسان زبان فرانسه

انگلیسی شما خوب است ، پس بسیار جلو هستید.

اگر زبان انگلیسی شما از سطح خوبی برخودار است ، پس مطمئنا یادگیری آسان زبان فرانسه برایتان بسیار راحت تر نیز خواهد شد. از هر ۳ کلمه در زبان انگلیسی ، ۱ کلمه آن از زبان فرانسه گرفته شده است. زبان فرانسه تا آن حد مهم است که برای اینکه یک لایحه تصویب شده در مجلس انگلیس و برای تایید ملکه برای قانون شدن ، به زبان فرانسه صادر می شود. اما اگر زبان انگلیسی شما سطح خوبی ندارد، نگران نباشید. شما می توانید از صفر شروع کنید و در زبان فرانسه به سطح پیشرفته برسید.

تلفظ

بله ! درست است در این بخش شما به یک اراده فولادی نیاز دارید. البته شاید برای چند ماه اول ولی بعد از آن شما متوجه می شوید که یادگیری آسان زبان فرانسه در بخش تلفظ نیز امکان پذیر است. جایزه شما در تلاشی که در ابتدا برای یادگیری تلفظ زبانفرانسه می کنید به شما این امکان را می دهد که قوانین را یاد بگیرید و دیگر هیچ کلمه ای را اشتباه تلفظ نکنید.

زمان ها

زبان فرانسه و مردم کشور فرانسه از زمان های کمتری برای افعال استفاده می کنند. دلیل این مسئله را هیچ کس نمی داند اما زبان فرانسه حتی از زبان اسپانیایی که زبان راحتی به حساب می آید نیز زمان های کمتری دارد.

یادگیری آسان زبان فرانسه بیش از هر چیز به دو عامل بسیار مهم بستگی دارد:

داشتن نگرش مثبت برای شروع آموزش فرانسه

شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه موسسه زبان ایران آکسفورد و تجربه ای به یاد ماندنی از زبان فرانسه