Echo کتاب آموزش زبان فرانسه

Echo کتاب آموزش زبان فرانسه
انتشارات CLE یکی از موفق ترین متد های آموزش زبان فرانسه خود Echo : Method de Francais را با این کتاب منتشر کرده است. Echo کتاب آموزش زبان فرانسه توسط J. Girardet و J. Pecheur نوشته شده است و جزو اولین کتاب هایی است که دارای یک نسخه دیجیتالی برای کاربران خود است. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دلایل تمایز Echo  زبان فرانسه را نسبت به دیگر متد ها بیان می کند.

echo french book
echo french book

انعطاف بالای آموزشی
مسیری روشن برای مدرسین و زبان آموزان جهت یادگیری زبان فرانسه
مطالب بسیار زیاد به صورت مدیا و …
داشتن تمرین های واقعی برای درگیر کردن زبان آموزان
تمرکز بیشتر بر روی مهارت های Speaking و Writing
سنجش واقعی و پایش هر چه بیشتر زبان آموزان
کتابی مناسب برای آمادگی برای آزمون DELF
وجود بازی برای استفاده بر روی تلفن های همراه
بر اساس سطح بندی CEFR اروپا کتاب Echo کتاب زبان فرانسه در ۴ سطح وجود دارد A1, A2, B1, B2 و در سطوح بالاتر باید سراغ کتاب های دیگر بروید. این کتاب ها با داتشن یک کد به شما اجازه می دهند به وب سایت آن وارد شوید و از یادگیری شخصی سازی شده خود لذت ببرید.
اما نقاط ضعفی هم در این کتاب وجود دارد که مهم ترین آن را می توان نداشتن سطوح بالاتر و نیاز به استفاده از دیگر کتاب ها در کنار کتاب Echo را نام برد.
اما اگر دوست دارید به صورت خود آموز به یادگیری زبان فرانسه بپردازید نیز این کتاب برایتان مفید است چون نسبت به دیگر متد ها توضیحات کامل تری برای شما آورده است.
حرف پایانی : اگر باید بیشتر فرانسه را برای صحبت کردن و نوشتن یاد بگیرید و دسترسی زیاد به معلم ندارید و به آموزش دیجیتال هم علاقه دارید Echo کتاب یادگیری فرانسه برایتان بسیار مفید است.