تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی

تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی
کشور فرانسه یکی از کشورهای پایه گذار علوم مختلف در اروپا و جهان است. تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی یکی از گزینه هایی است که دانشجویان در پیش رو دارند. اما قبل از آن باید به یاد داشته باشید که هزینه های زندگی در فرانسه را نیز باید در نظر بگیرید. به طور میانگین زندگی در فرانسه حدود ۴۳۰ یورو در ماه هزینه دارد که به طور سالیانه ۵۱۶۰ یورو می شود. این میزان معمولا کمی پایین در نظر گرفته شده است و باید هزینه های اضافی را کمی بالاتر ببرید.

تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی
تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی

جدای از هزینه زندگی در فرانسه ، تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی نیز هزینه هایی در بر دارد. هزینه تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی از هر ترم ۱۵۰ یورو تا ۹۰۰ یورو متفاوت است. هر چند این هزینه ها به طور تقریبی هستند اما می توانند به عنوان میانگینی برای کار تصمیم گیری در نظر گرفته شوند.
دانشگاه های زیادی در فرانسه دوره های تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی را ارئه می دهند . به عنوان مثال یکی از مواردی که می توانید در نظر بگیرید دانشگاه آمریکایی پاریس American University of Paris می باشد. وام های دانشجویی این دانشگاه می تواند کمک خوبی برای گرداخت هزینه های تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی باشد.
البته باید به یاد داشته باشید که زندگی در فرانسه نیاز به یادگیری زبان فرانسه نیز دارد. به هر حال مردم فرانسه بسیار بر روی زبان فرانسه حساس هستند و کمتر پیش می آید که اگر در پاریس به زبان انگلیسی صحبت کنید جواب خوب و کاملی دریافت کنید. مردم فرانسه بسیار سعی می کنند که زبان فرانسه را زنده نگه دارند پس بهتر است زیاد در مقابل این دیدگاه مقاومت نکنید.
اگر شما قصد تحصیل در فرانسه به زبان انگلیسی دارید می توانید با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

تماس بگیرید.