تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی
در سال های اخیر میزان دانشجویانی که برای تحصیل در آلمان اعلام آمادگی کرده اند و رزومه های خود را برای پذیرش به دانشگاه ای آلمان می فرستند بیشتر می شود. دو دلیل عمده برای افزایش خواست تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی و یا زبان آلمانی وجود دارد: اولین دلیل می تواند اعتبار بسیار چشمگیر دانشگاه های آلمان باشد و اما دلیل مهم تر این است که کشور آلمان جزو معدود کشور هایی است که تحصیلات رایگان را در اختیار دانشجویان می گذارد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های زبان آلمانی و اتریشی در ایران شرایط تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی را به همراه دانشگاه هایی که این گزینه را ارائه میدهند بیان می کند.

تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی
تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

اولین نکته این است که اگر زبان آلمانی بلد نباشید ، گرفتن پذیرش برای شما بسیار دشوار خواهد شد. تعداد دانشگاه هایی که تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی را ارائه می دهند بسیار محدود است و شانس شما برای موفقیت بسیار کم خواهد بود. پس بهترین راه این است که در به یادگیری زبان آلمانی مشغول شوید و مدرک های testDAF و یا ZD آلمانی را کسب کنید. اما اگر از نظر زمان نمی توانید وقت لازم را برای آموزش زمان آلمانی اختصاص دهید و زبان انگلیسی شما نیز در سطح خوب ( آیلتس ۶٫۵ ال ۷٫۵ و یا تافل ۹۰ تا ۱۰ ) می باشد می توانید در این دانشگاه ها به دنبال پذیرش برای تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی بپردازید:
دانشگاه فرایبورگ Universitat Freiburg
دانشگاه فرایبورگ که با رتبه علمی ۱۲۱ در جهان بسیار معتبر است برخی از دانشجویان بسیار با استعداد خود را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی انتخاب می کند.
دانشگاه Georg-August-Universitat Gottingen
در Ranking دانشگاه های دنیا این دانشگاه رتبه ۱۴۶ را دارد و در برخی رشته ها مثل زیست شناسی سلولی مولکولی تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی را ممکن می سازد.
Universitat Leipzig
این دانشگاه در رشته مطالعات آمریکا و فیزیک دوره ها ر به زبان انگلیسی برگزار می کند.
Julius- Maximilianus Universitat Wurzburg
این دانشگاه در نوع خود بی نظیر است. نه تنها رشته هایی را به زبان انگلیسی برگزار می کند بلکه در رشته مطالعات چین ، برای دانشجویانی که به هر دو زبان چینی و انگلیسی نیز مسلط اند فرصت مطالعاتی و آموزشی ایجاد می کند. رتبه دانشگه ۳۴۱ می باشد.
اما بهترین راه برای بالا بردن شانس شما برای پذیرش در آلمان شرکت در دوره های آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد. برای این کار می توانید با شماره تلفن های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.