روش هایی برای آموزش موثر زبان

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد روش هایی برای آموزش موثر زبان را بیان می کند. هر زبان اموز می تواند هر روشی که برای خودش مناسب تر باشد را انتخاب کند.

روش هایی برای آموزش موثر زبان
روش هایی برای آموزش موثر زبان

به روش هایی برای آموزش موثر زبان توجه کنید:

۱ در یک دوره شرکت کنید. دوره های انگلیسی به شما کمک می کند تا مهمترین لغات و گرامر را یاد بگیرید و به شما کمک می کند تا مطمئن شوید همه چیز را به درستی یاد می گیرید. دو راه اصلی برای شرکت در دوره های انگلیسی وجود دارد:

  • در دوره ی آنلاین شرکت کنید. می توانید در دوره های آنلاین شرکت کنید. برخی از اینها هزینه در بر دارند و برخی رایگان هستند. آنهایی که هزینه دارند شاید بهتر از رایگان ها باشند اما همیشه هم اینطور نیست! مثالهای خوبی برای برنامه های آنلاین عبارت است از LiveMocha و Duolingo.
  • در دوره ی دانشگاهی شرکت کنید. می توانید در کلاس کالج محلی یا مدرسه ی زبان انگلیسی شرکت کنید. اینها شهریه دارند اما به شما کمک می کنند سریع تر از وقتی که تنها هستید یاد بگیرید.

۲ در دفتر خاطرات روزانه بنویسید. این به شما کمک خواهد کرد که رایتینگ و دایره واژگان خود را تمرین کنید. همچنین شما را مجبور خواهد کرد به جای تکرار جملاتی که از قبل می دانید، تمرین جملات جدید را کنید. می توانید یک دفتر خاطرات روزانه نگه دارید. همچنین باید دفتری کوچک نگه دارید که در آن وقتی لغات جدید را می شنوید یا می بینید یادداشت کنید.

۳ به کشوری انگلیسی زبان سفر کنید. سفر به جایی که همه انگلیسی صحبت می کنند به شما کمک خواهد کرد که خیلی سریع تر یاد بگیرید. شغلی موقت برگزینید یا دوره ای درسی را در کشوری انگلیسی زبان بگذرانید. همچنین می توانید سفرهای کوتاه تر داشته باشید اما غوطه ور ساختنتان در زبان برای دستکم ۳ ماه بیشترین کمک را خواهد کرد.

۴ به خود آموزش دهید. البته که خودتان هم می توانید به خود انگلیسی بیاموزید. نکته ی آموزش سریع زبان به خود اینست که آن را به مهمترین چیز برای خود تبدیل کنید. تمام وقت آزاد خود را به مطالعه و استفاده از انگلیسی تان تا حد ممکن کنید.

۵ از ابزار آنلاین و اپلیکیشنهای تلفن همراه استفاده کنید. ابزار آنلاین بسیاری وجود دارد برای کمک به شما در یادگیری سریعتر زبان انگلیسی.