آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی

آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی
اینترنت در دنیای امروز باعث شده که دنیا ها به هم نزدیک تر شوند و مرز های جغرافیایی دیگر نتواند محدودیت به حساب بیاید. آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی یکی از راه هایی است که باعث شده افراد بتوانند در زمان و مکان دلخواه خود از کلاس های آنلاین زبان استفاده کنند. آموزشگاه الکترونیکی زبان ایران آکسفورد برای اشخاصی که تمایل به برگزار دوره های آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان ها مانند آموزش الکترونیک زبان فرانسه و … را دارند دوره ها را با مشخصات زیر برگزارمی نماید.

آموزش مجازی زبان
آموزش مجازی زبان
  • آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی با آموزش حضوری هیچ تفاوتی ندارد و با همان کیفیت و با اساتید یکسان انجام می شود.
  • در دوره ها ارتباط تصویری از طریق اینترنت برقرار می شود و زبان آموزان بر اساس برنامه ریزی آموزشگاه الکترونیکی زبان ایران آکسفورد و به صورت فشرده مورد آموزش قرار می گیرند.
  • خدمات موسسه به زبان آموز از قبل از ثبت نام ( تعیین سطح و مشاوره آنلاین رایگان ) ، در حین دوره ( برگزاری کلاس الکترونیک زبان ) و پس از دوره ( ارائه گواهینامه معتبر ، بررسی نیاز های زبان آموز )
  • برگزاری کلای های زبان الکترونیک برای زبان های : انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، روسی ، چینی ، آلمانی ، ترکی استانبولی ، دانمارکی ، ایتالیایی و …
  • زبان آموزان باید دقت داشته باشند که اساتیدی که کلای های آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی و دیگر زبان ها را برگزار می کنند برای این کار آموزش دیده اند و در صورت عدم زضایت زبان آموز از استاد مربوطه جلسات سپری شده برای وی کاملا رایگان می گردد.

شما با آموزشگاه الکترونیکی زبان ایران آکسفورد تنها یک کلیک با دنیای جدید یادگیری فاصله دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان آنلاین ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.