آموزش خوشنویسی انگلیسی

آموزش خوشنویسی انگلیسی

یادگیری خوشنویسی انگلیسی برای بسیاری از زبان آموزان یکی از کارهای مهم تلقی می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به همین منظور دوره های کوتاه مدت و ویژه ای را برای آموزش خوشنویسی انگلیسی برگزار می نماید. در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با اساتید برجسته خوشنویسی انگلیسی در ایران ، زبان آموزان را در طول مدت کوتاه به اهدافشان می رسانند.

معمولا کسانی که به خوشنویسی انگلیسی اهمیت می دهند و آماده شرکت در کلاس های اموزش خوشنویسی  انگلیسی هستند بعد از مدتی به خوشنویسی انگلیسی بسیار علاقه مند می شوند و  پیشرفت قابل توجهی در این زمینه می کنند.

برای شرکت در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی نیاز به وسایل خاص ندارد و تنها با داشتن یک خودکار و کاغذ می توانید در این دوره ها شرکت کنید. دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با خودکار برگزار می شود و در این دوره ها آموزش با قلم و یا وسایل دیگر انجام نمی پذیرد.

خوشنویسی لاتین جزو هنر هایی است که نیاز به تمرین دارد و بعد از مدت کوتاهی تاثیر بسیار زیادی بر روی خط زبان آموزان می گذارد و کسانی که در کلاس های خوشنویسی انگلیسی شرکت کرده اند تغییر بسیار زیادی را در خط خود حس می کنند و خطشان را از بقیه افراد بسیار متمایز می نماید.

از آنجا که دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت محدود و ویژه برگزار میشوند الویت شرکت در کلاس ها با کسانی است که در دوره های اموزش زبان انگلیسی آموزشگاه ایران آکسفورد ثبت نام نموده اند.

ظرفیت کلاس های اموزش خوشنویسی محدود و بین ۶ تا ۸ نفر می باشند و هر جلسه ۱٫۵ ساعت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این کلاس ها با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.