مکالمات انگلیسی

مکالمات انگلیسی چیزی جدا از خواندن متن زبان انگلیسی است. مکالمه زبان انگلیسی انواع متفاوتی از واژگان زبان انگلیسی و گرامر زبان انگلیسی را در بر دارد.

در مکالمات انگلیسی از کلمات روزمره تری استفاده می شود. در مکالمه زبان انگلیسی ما بیشتر از اصطلاحات  phrasal   verbs   ها استفاده می شوند. حتی بسیاری از زبان اموزان سطح پیشرفته زبان انگلیسی نیز در برقراری ارتباطات روزمره دچار مشکل هستند. زبان انگلیسی رسمی Formal تمایل بیشتری به استفاده از واژگانی از زبان فرانسه و لاتین دارد برای همین افرادی که آشنایی به زبان های لاتین همانند زبان اسپانیایی ، زبان فرانسه و… را دارند در خواند و نوشتن زبان انگلیسی مشکلات کمتری را  دارند.

  • برای یادگیری مکالمات زبان انگلیسی شما باید بیشتر به مکالمات روزمره انگلیسی گوش دهید. گوش دادن به موسیقی و فیلم های انگلیسی زبان می توانند کمک بسیار مفیدی در این راه به شما نمایند.
  • داشتن دوستانی که زبان اصلی و مادری آنها زبان انگلیسی است نیز می تواند به شما کمک بسیار خوبی کند. امروزه با پیدایش اینترنت این کار بسیار راحت تر شده و اکثر زبان آموزان می توانند از طریق اینترنت دوستان زیادی را پیدا کنند و از مکالمه با انها بیشتر به مکالمات انگلیسی آشنا شوند.
  • شرکت در کلاس های Free discussion  نیز می تواند کمک شایانی به بهبود مهارت مکالمه زبان انگلیسی در زبان آموزان کند. در این کلاس ها می توانید با افرادی که در سطح خوبی از زبان هستند مکالمه داشته باشید و با موضوعات و شرایط مختلف برای مکالمه بهره ببرید.

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد با کلاس های مکالمات زبان انگلیسی برای زبان آموزانی که قصد درک بهتر Real English را دارند می توانند در این کلاس زبان شرکت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.