آموزش دیالوگ زبان انگلیسی

آموزش دیالوگ زبان انگلیسی
برای اینکه راه خود را در یک کشور انگلیسی زبان پیدا کنید و نیاز های خود را بر طرف کنید ، باید بتوانید با شخص مقابلتان و در دیدی بزرگتر با جامعه خود دیالوگ و یا مکالمه برقرار کنید. خیلی از مواقع شما کلمه مورد نظرتان را پیدا نمی کنید ، از نظر گرامری اشباه می کنید. برای اینکه از این مشکلات جلوگیری کنید باید خود را در اکثر این موقعیت قرار دهید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در دوره های آموزش دیالوگ زبان انگلیسی سعی می کند شما را در قلب یک موقیعیت قرار دهد و شما را تا حدودی با آن آشنا سازد تا دیگر استرس را با آن تجربه نکنید. برخی از موضوعات آموزش دیالوگ زبان انگلیسی را در زیر اشاره می کنیم:
چانه زنی در زبان انگلیسی Bargain In English
روز ها و سالگرد های مختلف Anniversary
صحبت در مورد رشته تحصیلی My Major
مکالمه در مورد مشکل خاص Expressing Your Problems
بیان احساسات خود به دیگران Expressing Your Emotions

آموزش دیالوگ زبان انگلیسی
آموزش دیالوگ زبان انگلیسی

البته تا اینجا به مکالماتی اشاره کردیم که تقریبا سطحی متوسط از نظر سختی دارند اما برخی مواقع کار شما و یا حتی موقعیت شما ایجاب می کند که کمی پا را فراتر بگذارید. مثلا باید توانایی داشته باشید که :
شوخی کنید ( آموزش دیالوگ زبان انگلیسی برای مواقعی که شما باید تنش یک مکالمه را با طنز یا شوخی کم کنید. هر چند این کار راحت به نظر می رسد اما نیاز به سطح زبانی بسیار پیشرفته دارد)
محکم باشید : شاید باید لحن خود را محکم تر کنید و به طرف مقابلتان نشان دهید که شما کوتاه نمی آیید. اگر یک businessman باشید این موقعیت را به خوبی درک می کنید.
برای این که کلاس های دیالوگ Dialogue Based Courses آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را تجربه کنید با شماره تلفن های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.