آموزش زبان انگلیسی از راه دور

آموزش زبان انگلیسی از راه دور
با برداشته شدن فاصله ها ، تحولی انقلابی در یادگیری شاخه های مختلف علوم رخ داد. دیگر شما نیازی به حضور در کلاس های فیزیکی را ندارید و می توانید با اینترنت همه آنچه که برای آموزش لازم دارید بدست آورید. در پرتال آموزش زبان انگلیسی از راه دور آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یا Iran Oxford Distance Learning Portal ( IODLP ) می توانید نوآورانه ترین و خلاقانه ترین سیستم های آموزش آنلاین زبان انگلیسی را تجربه کنید.در آموزش زبان انگلیسی از راه دور ما روند آموزش کاملا مبتنی بر وب Web-Based دارد و حتی کتاب های آموزشی نیز به صورت PDF و دیجیتالی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

آموزش زبان انگلیسی از راه دور
آموزش زبان انگلیسی از راه دور

امروز دانشگاه های بزرگ دنیا همانند دانشگاه آکسفورد حتی برای مقاطع بالاتر خود همانند کارشناسی ارشد و دکترا نیز دوره های مجازی دارند و به همین دلیل موثر بودن این روش بر طبق بسیاری از تحقیق ها اثبات شده اند.
در سال ۲۰۱۴ آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در طی پژوهشی که در کنفرانس آموزش زبان دانشگاه هاروارد نیز پذیرفته شد اثبات کرد که سیستم آموزش زبان انگلیسی از راه دور و یا CALL ( Computer Assisted Language Learning) و ارتباط های با واسط کامپیوتری Computer Mediated Communication همانند ایمیل و یا چت می توانند ارتباط بسیار مثبتی در افزایش مهارت گفتاری و اعتماد به نفس بیش از ۸۰ دانشجو مورد تحقیق را داشته باشد.
از مزایای این دوره ۲۴/۷ بودن آن است. یعنی در هر مکان و زمانی قابل دسترسی است. حتی تفاوت های زمانی مختلف یا Time Zone های مختلف نمی تواند تاثیری در دوره شما داشته باشد و از هر جای دنیا می توانید استاد مخصوص خود را داشته باشید.
برای دریافت بسته آموزش انگلیسی از راه دور ما و آموزش زبان خصوصی از طریق اینترنت با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.