زبان انگلیسی حسابداری

زبان انگلیسی حسابداری
در سری کتاب های Express Series Oxford یکی از پرفروش ترین ها کتاب English for Accounting یا انگلیسی برای حسابداری می باشد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد طراح و برگزار کننده دوره های زبان انگلیسی حسابداری در ایران در دوره ای کوتاه و فشرده برای دانشجویان حسابداری و افرادی که در حرفه ی حسابداری مشغول فعالیت هستند و دوست دارند در خارج از ایران و در کشور های انگلیسی زبان به کارشان ادامه دهند، کلاس ها را برگزار می کند.

زبان انگلیسی حسابداری
زبان انگلیسی حسابداری

مهم ترین مسئله در حسابداری شناخت اصطلاحات حسابداری و بازار های مالی می باشد. کلاس زبان انگلیسی حسابداری جزو دوره های ESP یا انگلیسی برای اهداف ویژه به حساب می آید و معمولا در ترمی ۲۵ تا ۳۰ ساعته باعث پیشرفت سریع زبان آموزان در این دوره تخصصی می شود.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره زبان انگلیسی حسابداری خود را به دو صورت مجزا و همزمان برگزار می کند. در دوره های مجزا در یک دوره دو ماهه به صورت خصصی فقط بر روی این قسمت کار می شود ولی در دوره های همزمان در کنار آموزش زبان انگلیسی حسابداری ، انگلیسی عمومی یا General English نیز با زبان آموزان کار می شود.
برای کسانی که در حوزه حسابداری هستند آزمون ACCA کاملا شناخته شده است. اگر شما قصد دارید که در این آزمون شرکت کنید مطمئنا قبل از آمادگی برای مباحث حسابداری باید زبان انگلیسی را ارتقا دهید. اگر قصد مهاجرت به کشور های کانادا ، استرالیا ، انگلیس و یا آمریکا را دارید با کسب این مدرک می توانید شانس خود را بیشتر کنید. معمولا حسابداری از شغل هایی است که در کشور های دیگر می تواند در آمد خوبی داشته باشد و همیشه شانس استخدام هم برای شما وجود دارد.
برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی حسابداری آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.