آموزش زبان انگلیسی هوانوردی

آموزش زبان انگلیسی هوانوردی

بسیاری از کسانی که کارشان به صنعت هوانوردی مربوط است ، معمولا به اصطلاحات خاصی نیاز دارند . آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای افرادی همچون خلبان ها ، مسئولین برج مراقبت ، مهماندار های هواپیما و… دوره های مخصصوص و فشرده ای را برگزار می نماید.

دروه های آموزش زبان انگلیسی هوانوردی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر اساس کتاب های این زمینه همچون کتاب English for Aviation  از انتشارات Oxford  می باشد. دوره آموزش زبان انگلیسی برای هوانوردی برای کسانی مناسب است که نیاز دارند fluency زبان خود را ارتقا دهند. این کتاب توسط سازمان بین المللی International Civil Aviation Organization ( ICAO)  برای امتحان های خود مورد استفاده قرار می گیرند.

این دوره ها کوتاه و فشرده برگزار می شوند و هر کدام حدود ۲۵ الی ۳۰ ساعت زمان نیاز دارند و زبان آموزان پیشرفت سریعی دارند. دوره آموزش زبان انگلیسی هوانوردی دارای موضوعات متنوع ، تمرین های متفاوت برای متخصصین این حوزه کاری است. سازمان های هواپیمایی در ایران اگرچه دارای استاندارد های آموزشی خاص خود هستند اما به طور معمول در آزمون های ابتدایی خود از زبان آموزان ، اصطلاحات تخصصی این کتاب ها را می آورند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد این دوره ها را در تمامی دوران سال برای کسانی که نیاز دارند برگزار می نماید. این دوره ها توسط اساتید مجرب و Native برگزار می شوند و زبان آموزان با استفاده از تجارب این اساتید می توانند به موفقیت کامل برسند. حتی برای زبان آموزانی که نیاز به آیلتس و یا تافل دارند دوره ها را نیز به صورت تضمینی برگزار می نماید . در این دوره های در صورتی که شما نتوانید نمره مورد نظر خود را در آزمون آیلتس بدست بیاورید وجه پرداختی به شما بازگردانده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان انگلیسی هوانوردی با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.