زبان انگلیسی مهمانداری

زبان انگلیسی مهمانداری
نقش مهمانداران هواپیما از نشان دادن صندلی هواپیما به مسافران تا مسائل بسیار مهم ایمنی و امنیتی مسافران در گسترده است و به همین دلیل زبان انگلیسی مهمانداری برای کسانی مه مخصوصا دوست دارند در پرواز های بین المللی شرکت کنند بسیار مهم است. ایران ایر ، ماهان و تقریبا تمامی خطوط بین المللی هوایی در استخدام نیزو های خود یکی از مهم ترین فاکتور ها را زبان انگلیسی می دانند. حتی در حال حاضر چند زبانه بودن نیز بسیار مهم است. زبان هایی که بعد از زبان انگلیسی در این شغل مهم هستند زبان های فرانسه ، اسپانیایی ، چینی ، ژاپنی ، عربی ، آلمانی ، ایتالیایی ، ترکی استانبولی و یونانی می باشد. در برخی از خطوط هوایی آمریکا برای پرواز های بین المللی به مهارت های زبانی افراد حتی حقوق بیشتری هم ارائه می دهند.

زبان انگلیسی مهمانداری
زبان انگلیسی مهمانداری

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی مهمانداری Flight Attendance در ایران سر فصل های آموزشی خود در این دوره ها را در زیر اشاره می کند.
قسمت های داخلی هواپیما Aircraft Parts
مدیریت استرس
کشور ها و فرهنگ ها
مکالمات داخل کابین
مباحث زبان انگلیسی پیرامون سلامتی و بهداشت مسافران
موفقیت در مصاحبه شغلی مهمانداری هواپیما
بررسی مشکلات اختلاف زمانی پرواز ها و نوع مکالمات و توضیح آن به مسافران
استفاده از زبان مناسب با شرایط و روش تغییر لحن در موقعیت های خطرناک
هشدار ها و استاندارد های پروازی
واژگان تخصصی هواشناسی Meteorology
شاید شما فکر کنید که همه این موارد برای شما لازم نیست اما کاملا در اشتباهید. در حال حاضر به دلیل تقاضای بالا برای پذیرفته شدن در این شغل معمولا کسانی مورد قبول هستند که برتری متفاوتی از دیگران دارند. مثلا اگر شما ندانید Flap ها چه هستند و یا Vertical Stabilizer چیست باید شانس خود را خیلی کم بدانید.
پس اگر خواست قلبی شما کسب سطح مناسب زبان انگلیسی مهمانداری است با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.