آموزش زبان انگلیسی هتلداری

آموزش زبان انگلیسی هتلداری
در سراسر جهان با رشد صنعت توریسم و نقش حیاتی آن در اقتصاد ملی و بین المللی کشور ها، هتلداری که به آن Hospitality Management و یا Hotel Management نیز گفته می شود اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. شاید اولین نکته برای مدیریت یک هتل احترام به مشتری ، شناخت نیاز ها و برقراری ارتباط مناسب با مسافرین باشد. آموزش زبان انگلیسی هتلداری دقیقا اینجا اهمیت خود را نشان می دهد.

آموزش زبان انگلیسی هتلداری
آموزش زبان انگلیسی هتلداری

این مکالمات انگلیسی بسیار گسترده و تخصصی هستند و به همین دلیل جزو دوره های ESP یا انگلیسی برای اهداف ویژه به حساب می آیند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی هتلداری سرفصل های زیر را در این دوره آموزش می دهد:
دوره عمومی مکالمات جهانگردی English for tourism
آشنایی با اصطلاحات گردشگری ، سفر ، منابع انسانی و جاذبه های توریستی
طریقه رزرو کردن هتل برای مسافران و مدیریت امور مختلف هتل
اصطلاحات زبان انگلیسی هتلداری
در پایان دوره آموزش زبان انگلیسی هتلداری مطمئنا کسانی که قصد کار در این حوزه را حتی در خارج از ایران داشته باشند ، از توانایی های لازم برخوردار خواهند بود. در حال حاضر که هتلداری و مدیریت هتل به یک رشته دانشگاهی و تخصصی تبدیل شده است کسانی که قصد اشتغال در این بخش را دارند باید حداقل به زبان انگلیسی مسلط باشند. برای بیشتر کشور های دنیا دانستن زبان های دیگر همانند فرانسه ، اسپانیایی ، چینی ، آلمانی و.. یک امتیاز بزرگ در آزمون استخدام اغلب هتل های ایران و جهان به حساب می آید.
کلاس آموزش زبان انگلیسی هتلداری English For Hospitality Management آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به دو صورت فوق فشرده و عادی برگزار می شود. این دوره ها در بازه های زمانی ۲ تا ۳ ماهه در روز های داخل هفته و یا روز های آخر هفته برگزار می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.