زبان تخصصی حقوق

زبان تخصصی حقوق
وکیل ها ، شرکت های حقوقی ، شرکت های بین المللی و … از بسیاری از این نوع موارد نیاز به زبان تخصصی حقوق دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که نیاز به یادگیری زبان تخصصی حقوق دارند و زبان انگلیسی حقوق را برای کارهای بازرگانی ، رشته های تحصیلی ( همانند زبان تخصصی حقوق بین الملل و زبان تخصصی حقوق خصوصی ) دارند و یا شرکتی دارند که کارهای حقوقی خود را باید بر اساس قوانین بین الملی برنامه ریزی کند ف دوره های آموزش زبان حقوقی انگلیسی English for Law را برگزار می کند.

زبان تخصصی حقوق
زبان تخصصی حقوق

منابع بسیار زیادی برای زبان تخصصی حقوق وجود دارد اما مهم تر از این منابع استادی است که باید این دروس را به شما انتقال دهد. این استاد در اصل باید در دو حوز تبحر داشته باشد. هم توانایی در آموزش زبان انگلیسی و هم تبحر در اصطلاحات حقوقی و قوانین مختلف تجاری و یا اداری و یا جزایی مختلف در روابط بین الملل کشور ها داشته باشد.
اگر در دوره زبان تخصصی حقوق آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید انتظار می رود در پایان ترم به این مهارت ها دست پیدا کرده باشید:
متون Legal English را تقریبا در حدود ۱۵ حوزه مختلف بخوانید و متوجه شوید. برخی از این موارد عبارتند از : قراداد های حقوقی ، فروش کالا ها در محیط های بین المللی ، قوانین حاکم بر اموال Property Law ، تجارت امن ، قوانین حقوق معنوی ، قوانین رقابت بین الملل و…
دیدن فیلم ها و فایل های صوتی دادگاه های بین المللی و بررسی مکالمات آنها
نامه ها تجاری ، بررسی اسناد حقوقی
آمادگی آزمون های زبان تخصصی حقوق به زبان انگلیسی یا آزمون ILEC دانشگاه کمبریج
بدیهی است که به دلیل فوق تخصصی بودن دوره زبان تخصصی حقوق انگلیسی در صورت نیاز ، عزیزان می بایست درخواست خود را با شماره تلفن های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۲۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرند و نسبت به زمان های برگزاری دوره ها اطلاعات لازم را کسب کنند.