زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت

زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت

در دوره های ویژه آموزش زبان برای اهداف ویژه ESP آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره آموزش زبان انکلیسی برای دانشجویان مدیریت هم برگزار می شود. در این دوره کتاب های متفاوتی با زبان اموزان کار می شود ( English For management Studies ) و زبان آموزان را برای این حوزه خاص آماده می کند. این دوره ها به خصوص برای افرادی که قصد شرکت در دوره های آموزش عالی در کشور هایی را دارند که زبان انگلیسی برای آموزش مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مفید است. هم چنین در این دوره ها زبان آموزان برای کنفرانس ها ، ایراد سخنرانی ها و هم چنین کنترل جلسات مدیریتی نیز آماده می شوند.

در دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت بر روی هر چهار مهارت زبان انگلیسی ککار می شود :

  • Listening : در این قسمت به زبان آموزان آموزش داده می شوند که چگونه در کنفرانس ها نت برداری کرده و چگونه بحث ها را ادامه دهند و نقطه نظر طرف مقابل را بدست آورند.
  • Speaking : چگونه در موقعیت های مختلف عقیده خود را ابراز کنید و با طرف مقابلتان چانه زنی کنید.
  • Reading : چگونه متون تخصصی مدیریت را بخوانید و با اصزلاحات مرتبط با آن آشنا شوید.
  • Writing : چگونه نامه ها و ایمل های تجاری بنویسید و قالب های مختلف نوشتار را تجربه کنید.

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان مدیریت هم چنین برای افرادی که به Business English  نیاز دارند نیز می تواند کمک بسیار زیادی کند. در دوره های افراد کاملا متخصص و آشنا با دنیای مدیریت  به آموزش می پردازند و علاوه بر زبان انگلیسی می توانید از تجربه آنها در دنیای تجارت و مدیریت نیز استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و بعد از تعیین سطح در این دوره ها شرکت کنید.