مکالمه تلفنی انگلیسی

مکالمه تلفنی انگلیسی
وقتی تلفن شما برای یک تماس بین المللی زنگ می خورد نباید از آن بترسید. آموزش مکالمات تلفنی انگلیسی کاری است که در دوره های انگلیسی تجاری آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با زبان آموزان کار می شود. Oxford Express Series که برای اهداف متفاوتی مثل انگلیسی برای Presentation ، انگلیسی برای جلسات اداری و… کتاب مخصوص به خود را دارد. یکی از این کتاب ها English for Telephoning می باشد.

مکالمه تلفنی انگلیسی
مکالمه تلفنی انگلیسی

در کلاس آموزش مکالمه تلفنی انگلیسی ایران آکسفورد موارد زیر حتما کار می شود:
استراتژی های لازم برای مکالمه تلفنی انگلیسی بهتر
اطلاعات پایه telephoning ، معرفی خودتان و وصل کردن خطوط
چک کردن و تبادل اطلاعات و توانایی نوشتن اسامی و اطلاعات خاص
گذاشتن پیغام ، گرفتن پیغام های صوتی و فراهم کردن یک متن خوب برای صندوق پستی
هماهنگ کردن قرار های تجاری ، دادن ساعت و روز دقیق و تاریخ مورد نظر
انجام معاملات تجاری با تلفن ، بررسی شکایت مشتری ها از طریق تلفن ، پشتیبانی فنی و برقراری واحد تلفنی نیاز های مشتری
بررسی پیشنهاد های تجاری از طریق تلفن و انتخاب مورد مناسب شرایط شرکت خود
معمولا در مکالمه تلفنی انگلیسی صدا به شفافیت مکالمات روزمره نیست و شما باید توجه و انرژی بیشتری را برای درک صحبت های طرف مقابل داشته باشید. دلیل دیگری که مکالمه تلفنی انگلیسی برایتان کمی سخت است ندیدن طرف مقابل است. شما با دیدن حرکات صورت یک شخص می توانید کلمات را حدس بزنید ، چیزی که در پشت تلفن چندان به آن دسترسی ندارید.
در دوره های آموزش مکالمه تلفنی انگلیسی موسسه زبان ایران آکسفورد علاوه بر کار بروی کتاب English for telephoning بر روی مهارت شنیداری شما نیز کار می شود تا هر چه بیشتر با اصطلاحات تلفنی انگلیسی بیشتر آشنا شوید و از انها استفاده کنید. برای شرکت در دوره های انگلیسی تجاری و مکالمه تلفنی انگلیسی با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۱۶۶۹ تماس بگیرید.