نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به برخی از نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی که به صورت رایگان رد اختیار زبان آموزان قرار دارند اشاره کند و عملکرد آنها را بررسی کند. پس با ما همراه باشید.

نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی

نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی

برخی از نرم‌افزارها برای آموزش گرامر انگلیسی را ببینید:

افراد بیشتری برای یادگیری گرامر انگلیسی به نرم‌افزار روی می‌آورند تا پروسه‌ی سخت تسلط بر زبان را ساده‌تر کنند. به بیانی ساده، به تنهایی مسلط شدن بر گرامر انگلیسی می‌تواند گیج‌کننده، سخت و مشکل‌ساز باشد. حتی بهترین گویشوران بومی هم همیشه مرتکب اشتباهات گرامری می‌شوند- پس شما چطور می‌توانید مطمئن باشید که مرتکب چنین اشتباهاتی نمی‌شوید؟ با استفاده از نرم‌افزار می‌توانید در آسایش منزل خود، گرامر انگلیسی را تمرین کنید بی‌آنکه نگران اشتباه کردن باشید و خواهید دید که خیلی زود بر اصول پایه مسلط خواهید شد. مطمئن شوید که ویژگی‌های برنامه‌های موجود برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی را بررسی می‌کنید. به این ترتیب آن برنامه‌ای را برای رایانه‌ی‌تان پیدا می‌کنید که مناسب نیازهایتان است.

نرم افزارهای یادگیری گرامر انگلیسی

نرم افزار یادگیری گرامر انگلیسی می تواند آنلاین خریداری شود یا شما می توانید آن را آنلاین به طور رایگان پیدا کنید، یا مستقیماً در کامپیوتر خود دانلود کنید. در این جا تعدادی از گزینه های خوب برای شما آورده شده است تا همان طور که شروع می کنید به درآوردن طرح کلی برنامه ی خود برای حرفه ای شدن در گرامر انگلیسی آن ها را در نظر بگیرید:

  • EnglishSoftware یک محصول نرم افزاری را نشان می دهد که این قول را می دهد تا گرامر انگلیسی را به طور موثر و به راحتی در کامپیوتر به شما آموزش دهد.
  • نرم افزار MeritSoftware با تقسیم کردن گرامر ضروری به قسمت های قابل فهم به معلمان کمک می کند.
  • English4Today یک وبسایت عالی برای یافتن جمعی است که صحبت کردن را به طور آنلاین با آن ها تمرین کنید و این وبسایت شما را به طرف گزینه های نرم افزاری قابل دانلود هدایت می کند تا در ادامه ی یادگیری به شما کمک کند.

یادگیری قوانین گرامر انگلیسی

حقیقت صادقانه این است که در زبان انگلیسی اشتباهات زیادی خواهید داشت اما مردم می‌توانند منظورتان را متوجه شوند. اشتباهات عامیانه‌ی بسیاری در دستور زبان وجود دارند که بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند و دیگر اینکه برخی از این اشتباهات گرامری به قدری معمول شده‌اند که جایگزین سایر بخش‌های مشکل‌ساز زبان شده‌اند.

اگر در حال یادگیری زبان هستید، به سختی می‌توان قوانینی را که مجاز به شکسته شدن هستند بشناسید و بدانید کدام الگوها در حین صحبت یا نگارش واقعاً مهم هستند و باید حفظ شوند. بنابراین تسلط بر گرامر مهمترین راه برای حرکت مؤثر به جلو و نزدیک شدن به گویش افراد بومی است.

جلوگیری از اشتباهات گرامری

شما می خواهید مهارت های اسپیکینگ خود را تا جایی که امکان پذیر است تمرین کنید تا به عنوان یک گویشور، خواننده، و نویسنده پیشرفت کنید. البته بهترین روش جلوگیری از اشتباهات این است که تمرین کنید – اما اگر افراد زیادی در منطقه ی شما انگلیسی را به خوبی صحبت نمی کنند، یا اگر از صحبت کردن خجالت می کشید، خواستتان این خواهد بود که به طور موثری در خانه تمرین کنید.

کتاب ها می توانند گزینه ی خوبی باشند، اما می توانند گران و حجیم باشند – درست کردن مجموعه ای از کتاب های گرامر ضعیف نوشته شده که خواندنشان هم خسته کننده است بهترین روش برای پیشرفت مهارت های خود نیست. خواسته ی شما این است که قادر باشید تا در گرامر حرفه ای شوید و فعالانه از آن استفاده کنید تا گرامر را در عمل توسعه دهید و از آن استفاده کنید، نه این که فقط قادر باشید تا گرامر را با بی دقتی حفظ کنید.

برای پیشرفت مهارت های زبان انگلیسی خود از تکنولوژی استفاده کنید.

می‌توانید یک معلم خصوصی بگیرید تا با شما کار کند اما ساعت‌های پیوسته با معلم خصوصی ممکن است هزینه‌ی زیادی داشته باشد. گزینه‌های به‌صرفه‌ی بیشتری وجود دارند:

  • برای مثال دانلود کردن پادکست‌ها و فیلم‌های انگلیسی، راهی عالی برای مشاهده‌ی زبان در عمل هستند.
  • شما می توانید کتاب های جالب با گرامر خوب، اما موضوعات جالب را برای خواندن تهیه کنید و آن ها را با پول کم یا به طور رایگان در کامپیوتر خود دانلود کنید.

با استفاده ی فعالانه و موثر از زبان، یادگیری کم به طور روزانه و پیشرفت در طول زمان از اشتباهات اجتناب کنید. شما خیلی زود در گرامر انگلیسی حرفه ای می شوید.

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟

برگزار کندده کلاس های آموزش زبان انگلیسی برای سنین مختلف ی باشد. اما امروز بررسی می کنیم که چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ پس با ما همراه باشید. اما چگونه آموزش زبان انگلیسی برای بزرکسالان انجام می شود؟ ۱ موانع در مسیر فراگیری زبان توسط فرد بزرگسال را شناسایی کنید. می‌دانیم که بچه‌های کم سن در […]

چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید

برگزار کننده کلاس های زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی در ایران می باشد. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید ؟ پس با ما همراه باشید. اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید : ۱ برای برقراری ارتباط به انگلیسی تلاش کنید. از همه انتظار نداشته باشید که گویش منحصر بفرد شما […]

چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟

برگزار کننده دوره های اموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتانیایی می باشد. اما سوال اینجاست که چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ با ما همراه باشید تا برخی از این راه ها را ببینیم. اما چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ ۱ انگلیسی را بیاموزید. انگلیسیِ آمریکایی تا حدود زیادی درست همانند […]

چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کنید

امروز بررسی می کند که چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کنید ؟ اگر شما هم همانند بسیاری از افراد دیگر بیشتر با افرادی از اروپا و یا آسیای شرقی در ارتباط هستید که زبان انگلیسی زبان اولشان نیست این مطلب را حتما دنبال کنید. اما چگونه با یک فرد غیر انگلیسی زبان انگلیسی ارتباط […]

آموزش زبان ارزان

همواره برای آموزش زبان انگلیسی حفظ کیفیت را در عین توجیح اقتصادی مد نظر قرار می دهد. پس برای آموزش زبان ارزان می توانید کلاس های ما را با بهترین کیفیت تجربه کنید. اما می توانید علاوه بر کلاس های راه های زیر را نیز در نظر بگیرید. آموزش زبان ارزان با په روش هایی امکان پذیر است: یادگیری یک […]

Collocation در زبان انگلیسی چیست؟

شما را با Collocation در زبان انگلیسی آشنا می کند و به این سوال شما که Collocation در زبان انگلیسی چیست؟ پاسخ می دهد. پس با ما همراه باشید. اما Collocation در زبان انگلیسی چیست؟ Collocations در زبان انگلیسی کدامند؟ Collocations ، کلماتی هستند که معمولاً با یک کلمه ی خاص بکار می روند. به عنوان مثال، سه کلمه ترکیبی […]

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ