انجمن زبان انگلیسی

انجمن زبان انگلیسی
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با تشکیل نجمن زبان انگلیسی ایران آکسفورد که یک گروه برای مدرسین و اساتید زبان انگلیسی است که با قصد بهبود روش های تدریس ، شرایط کاری مدرسین زبان و همفکری و استفاده از نظریات مدرسین زبان در بالا بردن سطح کیفی فرآیند آموزش زبان در ایران به وجود آمده است ، سعی دارد تا بزرگترین انجمن زبان انگلیسی ایران را گرد هم آورد.

انجمن زبان انگلیسی
انجمن زبان انگلیسی

در انجمن زبان انگلیسی ایران آکسفورد شما پس از ثبت نام می توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید. ما موارد بسیاری را در نظر داریم که می تواند چه برای مدرسینی که رشته دانشگاهی آنها آموزش زبان است و چه اساتیدی که به صورت آکادمیک این کار را دنبال نکرده اند بسیار مفید باشد. برخی از مواردی که پس از ثبت نام می توانید از آنها بهرهمند شوید عبارتند از :
اطلاع از سمینارها و کارگاه های آموزشی که در ایران و یا کشور های دیگر برگزار می شود.
استفاده از تجربیات اساتید دیگر برای کنترل و بالا بردن کیفیت کلاس ها
برگزاری سمینارهای آیلتس و شرکت رایگان اعضای انجمن زبان انگلیسی ایران کسفورد با عضویت در این انجمن
دریافت آخرین تغییرات روش های تدریس و هم چنین سمینارهای آموزشی اعلام شده به آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از سوی British Council به رایگان
پیشنهاد های شغلی به اساتیدی که قصد فعالیت دارند.
این ها بخشی از مزیت هایی است که ب عضویت در انجمن زبان انگلیسی ایران آکسفورد می توانید آن را بدست
آورید.
اهداف انجمن زبان انگلیسی ایران آکسفورد تشکیل بزرگترین انجمن آموزشی در خاور میانه است زیرا معتقدیم با داشتن اساتیدی بزرگ کشور ایران پتانسیل این را دارد که در منطقه به عنون قطب زبان آموزی شناخته شود.
در سال های گذشته با همکاری با دانشگاه های بزرگ دنیا توانسته ایم پژوهش های انجام شده در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد را در کنفرانس آموزش زبان دانشگاه Harvard آمریکا و دیگر دانشگاه های معتبر دنیا را ارائه دهیم.
عزیزانی که قصد عضویت در انجمن زبان انگلیسی ایران آکسفورد را دارند می توانند با فرستادن مشخصات خود به همراه رزومه و شماره تماس به نشانی ایمیل info@iranianlc.com از مزایای آن استفاده کنند.