دپارتمان زبان انگلیسی

دپارتمان زبان انگلیسی

شاید تا کنون با یک دپارتمان زبان انگلیسی تخصصی که تمامی آزمون ها و مهارت ها و مشاوره های لازم برای موفقیت شما را در اختیارتان بگذارد رو به رو نشده باشید. دپارتمان زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تخصصی ترین دپارتمان زبان موجود در ایران را دارد و با داشتن تاییده های بین المللی خود شما را در یادگیری زبان انگلیسی یاری می دهد.

دپارتمان زبان انگلیسی ایران آکسفورد دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد:

  • تنها آموزشگاه زبان عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد
  • تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council
  • Subscribe اصلی Oxford University Press در ایران

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزش زبان های انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، اسپانیایی ، روسی ، چینی ، ترکی استانبولی ، ایتالیایی و … برگزار می شود.

اما این سوال که چرا اصلا زبان های خارجی یاد بگیریم ؟ ذهن برخی از افراد را در گیر کرده است. اولین و مهم ترین دلیل یادگیری زبان های خارجی می تواند در این جمله خلاصه شود ” Limitations of your language are limitations of your world ” شما با آموزش زبان های مختلف دنیای ذهن خود را گسترده تر می کنید و هم چنین با فرهنگ های مختلف آشنا شوید. زبان انگلیسی به شما این امکان را می دهید که در سراسر دنیا بتوانید ارتباط برقرار کنید و دیگر در هیچ کجا غریبه نباشید. با زبان آلمانی می توانید به زبان صنعتی ترین کشور دنیا آشنا شوید. با زبان فرانسه به ادبیات فرانسه و رمان های این کشور بپردازید و بسیاری از مزیت های دیگر.

دپارتمان زبان انگلیسی ایران آکسفورد شما در مسیر یادگیری این زبان از ابتدا تا انتها همراهی می کند و به همین دلیل می توانید به آن اعتماد کامل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دپارتمان زبان انگلیسی ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.