اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون

  • اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون

در این مقاله آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قصد دارد که بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون را به زبان آموزان معرفی کند. این اپلیکیشن های برای آموزش زبان انگلیسی طراحی شده اند و می توانند در کنار کلاس های آموزش زبان ، در پیشرفت زبان آموز بسیار موثر باشند.

  • اپلیکیشن Learn English Grammar

این اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون توسط British Council طراحی شده است و در آن برای آموزش گرامر زبان انگلیسی از جنبه های سرگرمی نیز استفاده شده است. علاوه بر این های تمرین های زیادی همچون سوالات ۴ گزینه ای ، ساختن جملات و .. برای یادگیری بهتر در این اپلیکیشن آیفون ایجاد شده است.

  • اپلیکیشن  WordPower Learn American English Vocabulary

یکی دیگر از جنبه های مهم در یادگیری زبان انگلیسی ، آموزش واژگان است. این اپلیکشین آموزش زبان در آموزش واژگان مختلف ، عبارات مختلف و اصطلاحات زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید باشد. در این نرم افزار محیط بسیار کاربرپسندی وجود دارد و زبان آموز می تواند در موضوعات مختلف از آن استفاده کند.

  • اپلیکیشن Learn English through Stories

همه زبان اموزان از خواندن داستان های جالب به زبان انگلیسی لذت می برند. این اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن های آموزش زبان برای آیفون می باشد که می تواند در ارتقای مهارت Reading بسیار موثر باشد. زبان آموزان علاوه بر خواندن داستان ها ف می توانند به صدای آنها هم گوش دهند و با تلفظ کلمات مختلف آشنا شوند.

  • اپلیکیشن English Pod

این اپلیکیشن تقریبا برای بسیاری از زبان آموزان می تواند مفید باشد. می توانید با این اپلیکیشن به متن های متفاوت گوش دهید ، صدای خود را ضبط کنید و تمرین های متفاوت را با آن انجام دهید.

  • اپلیکیشن Learn English — Hello-Hello

یکی از بهترین شاخصه های این اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون این است که چندین زبان را پشتیبانی می کند. می تواند با زبان های فرانسه و یا اسپانیایی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. هم چنین ویدیو های بسیار زیبای این مجموعه نیز بسیار در یادگیری زبان انگلیسی موثر است.

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد برگزار کننده دوره های آموزش زبان در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها با شماره موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.