تحقیق در مورد زبان انگلیسی

تحقیق در مورد زبان انگلیسی
دبیرستانی ها و کسانی که در دانشگاه در حال تحصیل هستند معمولا به تحقیق نیاز دارند و باید اطلاعات موضوعات مختلف را جستجو کنند. تحقیق در مورد زبان انگلیسی توسط بسیاری از اساتید دانشگاه و دبیرستان خواسته می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان یک منبع آموزش زبان انگلیسی در این بخش به تاریخچه زبان انگلیسی ، ریشه این زبان ، لهجه های مختلف زبان انگلیسی ، محدوده جغرافیایی و گرامر و آواشناسی زبان انگلیسی می پردازد. پس در ادامه به اطلاعات تحقیق به زبان انگلیسی ما توجه نمایید.

تحقیق در مورد زبان انگلیسی
تحقیق در مورد زبان انگلیسی

تاریخچه انگلیسی
زبان انگلیسی از زبان های هندو اروپایی است و نزدیکی زیادی به زبان ساکسون ها و ژرمن ها دارد. زبان انگلیسی از نظر تاریخی به سه بخش تقسیم می شود :
Old English که به ۸۰۰ سال پس از میلاد برمی گردد و زبان Anglo Saxon ها می باشد.
Middle English که با تهاجم Norman ها آغاز شد و حدود سال ۱۰۶۶ اتفاق افتاد.
Modern English از قرن شانزدهم میلادی شروع می شود و نقطه عطف آن را ویلیام شکسپیر دانست.
محدوده جغرافیایی
زبان انگلیسی حدود ۳۵۹ میلیون نفر در دنیا گوینده دارد. کشور هایی که بیشترین تعداد را دارند می توان به ایالات متحده ، بریتانیا ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، ایرلند ، نیوزلند را نام برد. پس می توانید ببینید که کشور هایی از اکثر نقاط دنیا در این لیست وجود دارند.
لهجه های زبان انگلیسی
لهجه های بریتانیایی British ، آمریکایی American ، استرالیایی Australian به عنوان سه لهجه اصلی زبان انگلیسی به حساب می ایند.
گرامر زبان انگلیسی
گرامر زبان انگلیسی مدرن با سیستم SVO شناخته می شود. یعنی فاعل + فعل + مفعول. افعال در زبان انگلیسی باید با فاعل مطابقت داشته باشند. داشتن افعال کمکی به این زبان کمک می کند که منفی کردن و سوالی کردن در گرامر این زبان ساده باشد. می توان گفت در زبان انگلیسی حدود ۱۶ زمان وجود دارد که دانستن همه آنها برای مکالمه لازم نیست !!
امیدواریم این تحقیق در مورد زبان انگلیسی برای شما مفید باشد. برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شماره ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.