آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد تحولی علمی در آموزش زبان انگلیسی در ایران بوجود اورده است. یادگیری زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد امری حیاتی است و داشتن مهارت خوب در مکالمه زبان انگلیسی می تواند هدف بسیاری از زبان آموزان باشد. موسسه زبان ایران اکسفورد دوره های مختلفی را برای زبان آموزان در نظر می گیرد تا آموزش زبان برای شما راحت تر از همیشه باشد.

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

دوره های آزمون زبان انگلیسی IELTS , TOEFL , TOLIMO , MCHE , MSRT , GRE , CAE , FCE , TKT

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی

زمان دوره ها تا حدود زیادی قابل تغییر با میل دانشجو می باشد و از این رو می تواند برای کسانی که از نظر زمانی محدودیت دارند مناسب باشند.

سایت زبان انگلیسی ایران آکسفورد به زبان آموزان خدمات گسترده ای را ارائه می دهد.

  • برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس رایگان و تافل رایگان
  •  ارائه دیکشنری فارسی به انگلیسی و دیکشنری های انگلیسی به فارسی رایگان به زبان اموزان
  •  ارائه دانلود رایگان منابع آموزش زبان انگلیسی
  • فیلم های رایگان آموزش زبان انگلیسی

کانون زبان ایران آکسفورد تنها آموزشگاه زبان انگلیسی تهران است که در دوره های آزمون های زبان انگلیسی IELTS TOEFL MCHE MSRT خود به زبان آموزان ضمانت نامه کتبی می دهد. این ضمانت نامه به این صورت خواهد بود که در صورت عدم موفقیت زبان آموز و عدم کسب نمره مورد نظر وجه دریافتی از زبان اموز به او عودت داده خواهد شد.

اموزشگاه زبان ایران آکسفورد تمامی روش های خود را بر اساس آخرین تغییرات اعلام شده به موسسه از سوی دانشگاه آکسفورد تنظیم می نماید تا دانشجویان عزیز از علمی ترین و بهترین روش آموزش زبان انگلیسی بهره مند شوند. شما می توانید برای هر گونه اطلاعات بیشتر فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید.