نوشتن زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد نوشتن زبان انگلیسی را برای شما مبحثی بسیار شیرین می کند. آیا موقعی که باید به انگلیسی بنویسید ناامید می شوید؟

افراد اغلب می گویند که نوشتن به انگلیسی بسیار سخت است. چرا؟ به این دلیل که باید لغات زیادی را بدانید و این‌که چه‌طور به انگلیسی جمله بسازید تا ایده‌هایتان را بیان کنید. آن وقت همه اشکالات هجی کردن و گرامری شما را به راحتی می‌بینند. آه!

آرام باشید!

نوشتن زبان انگلیسی
نوشتن زبان انگلیسی

راهنمای نوشتن زبان انگلیسی

در تمرین های مربوط به هجی و دیکته، برنامه با دقت به شما راهنمایی داده می شود تا با درستی و اعتماد به نفس بیش‌تری به انگلیسی بنویسید.  در بیش‌تر تمرین‌ها، شما می‌توانید به آن‌چه می‌خواهید بنویسید گوش دهید. این تمرین ها اشکالات شما در هجی کردن را هم نشان می‌دهند. فعالیت‌ها شما را به سمت نوشتن موفقیت‌آمیز به انگلیسی سوق می دهند! پس از هر فرصتی برای نوشتن زبان انگلیسی بهره ببرید.

نوشتن تک کلمه‌ها.

در تمام درس‌ها، دانش آموزان شروع به نوشتن تک کلمه در تمرین‌‌ها می‌کنند، آن را هجی کن! به لغت گوش بده. این به شما در مرتبط کردن حروف به هم و این که چه طور در انگلیسی تلفظ می‌شوند کمک می‌کند و برای خواندن، تلفظ و نوشتن خوب هستند!

گوش دهید و برای نوشتن جمله از لغات استفاده کنید.

در مراحل بعدیِ تمرین‌های نوشتن، شما به یک جمله گوش می‌دهید. کلمات معمولا روی صفحه‌ی کتاب ها به شما کمک می‌کنند تا جمله‌ی درست را بنویسید. این مرحله شما را قادر می سازد تا با اعتماد به نفس بیش‌تری، جمله‌های صحیح بسازید.

پاسخ یک جمله ای به سوال بدهید.

تمرین های نوشتن زمانی چالش برانگیزتر می‌شوند که شما بدون استفاده از لغات روی کتاب ها، پاسخ یک جمله‌ای به سوال بدهید.

بازخورد و تصحیح

در تمرین های مربوط به هجی و دیکته، اشکالاتتان و این که چه طور پاسخ درست بدهید به شما نشان داده می‌شوند. شما همیشه باید نوشتن خود را تصحیح کنید تا کمکتان کند روش درست آن را در انگلیسی به یاد داشته باشید. شما چیزهایی را که باید به خاطر بسپارید می‌نویسید، درست است؟ پس همیشه درستش را بنویسید تا آن را به خاطر داشته باشید!

نوشتن آزاد

همچنین موقعیت‌های بسیاری وجود دارد تا از لغات انگلیسی و گرامری که قبلا یاد گرفته‌اید برای بیان ایده‌هایتان در انگلیسی استفاده کنید. در تمرین های مربوط به نوشتن آزاد، شما باید یک ویدئو کلیپ، عکس و یا قسمتی صوتی را بینید. در تمرین نوشتن در کتاب ها، متن شما می‌تواند تغییر کند و یا جابه‌جا شود.

به یاد داشته باشید اگر دوست دارید به صورت حرفه ای نوشتن زبان انگلیسی را ادامه دهید بهترین گزینه کلاس های تخصصی Writing آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می باشد.