آموزش گفتگوی زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به شما کمک می کند تا در پوشش مکالمه های مختلف ، آموزش گفتگوی زبان انگلیسی را برایتان راحت تر کند. این مکالمه ها می توانند در مورد موقعیت های بسیار زیادی باشند. می توانند زمان های بسیار زیادی را در بر بگیرند. حتی هر کدام از آن ها می توانند برای یک Function یا عملکرد خاص استفاده شوند. گفتگو های زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردارند زیرا حتما در آزمون های آیلتس و یا تافل یک بخش را به خود اختصاص می دهند.

آموزش گفتگوی زبان انگلیسی
آموزش گفتگوی زبان انگلیسی

هر روز یک چالش جدید

آیا تا به حال فکر کرده اید که هر چند موقعیت های هر روزه شما تقریبا روتین و یکنواخت است اما مکالمه های شما منحصر به فردند. آموزش گفتگوی زبان انگلیسی یک چالش روزمره است. این دیالوگ ه به شما یاد می دهند که در ۸۰% مواقع از کلمات مشترک استافده می کنید اما در ۲۰% از مواقع شما نیاز دارید که واژه جدیدی را انتخاب کنید. این کار کم کم به شما این کمک را می کند که از پس موقعیت های نا آشنا نیز بر آیید.

حفظ کردن یا درک کردن

آموزش گفتگوی زبان انگلیسی به معنای حفظ کردن یک سری جمله یا عبارت انگلیسی نیست. یک مثال ساده شاید درک این مسئله را برای شما راحت تر کند. در یک مسابقه فوتبال یک مهاجم وظیفه گلزنی را دارد. اما اگر دروازه بان اخراج شود و مجبور شود که جای او در دروازه را بگیرد ، باید بتواند وظایف یک دروازه بان را نیز انجام دهد. آموزش گفتگوی زبان انگلیسی به این معنی است که شخص بتواند یک موقعیت را درک کند و پاسخ مقتضی بدهد.

پیشنهاد های زیادی برای استفاده انواع مختلف دیالوگ ها در کلاس درس وجود دارد. اما ما در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مکالمه ها را برای ساخت یک ارتباط موثرتر استفاده می کنیم.