آموزش زبان انگلیسی با ایمیل

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بر این باور است اگر چه ابزار های ارتباطی و شبکه های اجتماعی بسیار گسترده شده اند اما آموزش زبان انگلیسی با ایمیل به صورت رایگان هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد. بسیاری از Businessman ها هم چنان به ایمیل به عنوان یک ابزار رسمی نگاه می کنند و بسیاری از شرکت ها ایمیل را ابزاری رسمی برای قرارداد های خود می دانند. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که هر روز به Inbox خود سر می زنید ، آموزش زبان انگلیسی با ایمیل می تواند یک فرصت رایگان و خوب باشد.

آموزش زبان انگلیسی با ایمیل
آموزش زبان انگلیسی با ایمیل

دوره ایمیلی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

ما برخی از دوره های ویژه خود را به صورت رایگان و با ایمیل در اختیار زبان اموزان قرار می دهیم. گستردگی مطالب بسیار زیاد است و از ویدیو های آموزشی تا کتاب های الکترونیکی شامل این موارد می شوند. این دروس برای شما به صورت هفتگی ارسال می شوند و شما می توانید از این سرویس رایگان ما استفاده کنید.

نحوه ثبت نام: شما می توانید ایمیلی با عنوان آموزش زبان انگلیسی و یا Free English Email Course به ایمیل ما info@iranianlc.com بفرستید.

سایت About

یکی دیگر از Provider های دوره های آموزش زبان انگلیسی با ایمیل سایت معتبر About است. این سایت سرویس های زیادی همچون word of the Day ، English Learning Tips و Intensive grammar Workshop ها را برای شما ارسال می نماید. از طریق این لینک زیر می توانید به این سرویس سایت نیز دسترسی داشته باشید.

انگلیسی بدون زحمت یا effortless English

این سایت در کنار سرویس های پولی خود سرویس رایگان آموزش زبان انگلیسی با ایمیل را نیز به زبان آموزان ارائه می دهد. اگرچه بسیاری از زبان آموزان از سیستم آموزشی متفاوت این سایت ارتباط برقرار نمی کنند اما همچنان طرفداران زیادی برای یادگیری زبان به این سایت مراجعه می کنند.

برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی ما با شماره های موسسه تماس بگیرید.