پکیج زبان انگلیسی

پکیج زبان انگلیسی
بسته های آموزش زبان انگلیسی تمرکز خود را بر روی کسب مهارت های مختلف زبان انگلیسی در سطوح مختلف با رویکرد مکالمه ای دارند. پکیج زبان انگلیسی ایران آکسفورد اما خصوصیاتی دارد که آن را از دیگران متمایز می کند. این پکیج ها شامل موارد زیر هستند:
Cd ها و DVD های آموزش زبان
هدفمند بودن پکیج زبان انگلیسی ایران آکسفورد به این معنی است که کتاب ها و PDF های موجود برای هر شخص و هدفی متفاوت است و دیگر شکل تجاری ندارد که یک نوع آموزش را برای همه در نظر می گیرند.
آموزش آنلاین : کسب مهارت ها از طریق video Conference ارتباط تصویری و آموزش از راه در ( این دوره استاد به صورت کاملا زنده و تصویری نیاز های شما را بررسی می کند و از آن برای بهبود مکالمه زبان انگلیسی شما استفاده می کند)
پکیج زبان انگلیسی ایران آکسفورد برای آزمون های مختلف زبان همانند IELTS, TOEFL, GRE, PET, PTE و… نیز طراحی شده است. ما گارانتی طلایی ایران آکسفورد را نیز به همراه پکیج زبان انگلیسی خود همراه می کنیم . در طرح آموزش تضمینی ما در صورت عدم کسب نمره مبلغ کامل پکیج ( حتی کتاب ها و CD ها) به زبان آموز بازگشت داده می شود.
MultiMedia بودن یکی از ویژگی های منحصر به فرد است. ما در پکیج آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد حتی برنامه آزمون ساز را نیز همراه کرده ایم. این آزمون ساز در هر سطحی شما را می سنجد و یک امتحان کاملا حرفه ای را با استاندارد های کامل برایتان طراحی می کند تا خود را بسنجید.
پشتیبانی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در هفت روزه هفته و تمامی ساعات شبانه روز انجام می گیرد و شما می توانید بدون داشتن هر گونه نگرانی فقط به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.
برای ثبت نام پکیج آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید.