سیستم آموزش زبان انگلیسی

سیستم آموزش زبان انگلیسی

در همین ابتدا باید گفت که یک کتاب یا یک روش به خودی خود سیستم نیست. سیستم چتر بسیار گسترده تری است که همه ملحقات آموزشی ، کمک آموزشی ، روش های تدریس و حتی میزان زمان مورد نیاز را پوشش می دهد. پس به اشتباه نباید صرفا یک کتاب را سیستم آموزش زبان انگلیسی دانست. سیستم آموزش زبان انگلیسی در ایران را باید به خوبی مورد بررسی قرار داد چرا که معمولا در مدارس ضعف هایی وجود دارد اما در آموزشگاه های زبان استاندارد ها به استاندارد های جهانی نزدیک تر می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در اینجا به سیستم آموزش زبان انگلیسی خود اشاره می کند که بر اساس استاندارد های British Council طراحی می شوند و به عنوان تنها آموزشگاه زبان ثبت شده در بریتیش کانسیل در ایران توانسته افتخارات زیادی را بدست آورد.

یادگیری معنا دار meaningful Learning

ما معتقدیم دانش قدرت است. اگر نسل های جوان را با دانش زبان های مختلف آشنا کنیم می توانند به راحتی در ارتباط با دیگر افراد اطلاعاتشان را مبادله کنید. در حال حاضر جدیدترین سیستم آموزش زبان انگلیسی در استفاده از تمام مهارت ها با یکدیگر تاکید دارند. در سیستم های جدید استفاده شده از دانشگاه آکسفورد که کتاب های American English File از آن نوع هستند مکالمه در هر شرایطی و پرورش مهارت های ارتباطی موثر هستند.

آموزش ، ارزیابی و پشتیبانی

سیسم آموزش زبان انگلیسی باید شامل ارائه آنچه لازم است بر اساس نیاز زبان آموزان ، ارزیابی اینکه آیا موارد ارائه شده به یادگیری منتهی شده یا نه و در پایان پشیبانی تا رسیدن به نتیجه اجزای یک سیستم آموزش زبان انگلیسی خوب را شامل می شوند.

از تئوری تا عمل فاصله زیاد است و تنها درسایه یک برنامه ریزی دقیق قابل دستیابی است. ما تمام تلاشمان را برای رسیدن به اهداف آموزشی خودمان و شخصی سازی متد آموزش زبان انگلیسی در ایران آکسفورد می کنیم.

در پایان ارائه دیپلم زبان انگلیسی بین المللی تنها هدیه کوچک ما به زبان آموزان است.