آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی و یادگیری آن می تواند بسیار راحت تر از تصور شما باشد. اما مسیر آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است. همه ما یادگیری بهتر از یک معلم خوب در دوران کودکی را به یاد داریم. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین های اساتید زبان را به کار می گیرد تا دیگر ” محدودیت های زبانی شما ، دنیای شما را محدود نکند.”

آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان ایران آکسفورد از هر نظر یک انقلاب بزرگ در روند آموزشی زبان شماست. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد یادگیری زبان انگلیسی توسط بهترین روش آموزش زبان انگلیسی و با تجربه ترین اساتید زبان انجام می شود. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با آموزش های مستقیمی که از دانشگاه آکسفورد انگلیس دریافت می کنند از هر نظر شما را برای اهدافتان آماده می کنند. ذکر برخی از این نکات به اختصار قسمت کمی از افتخارات بی نظیر موسسه زبان ایران آکسفورد را بیان می نمایند:

  • موسسه زبان ایران اکسفورد عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد است.
  • موسسه زبان بین المللی ایرانیان Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران می باشد.
  • موسسه زبان ایران آکسفورد با جدید ترین متد های دانشگاه آکسفورد آموزش زبان انگلیسی را انجام می دهد.
  • جدیدترین روش های آموزشی هر ماه به موسسه زبان بین المللی ایرانیان از سوی دانشگاه آکسفورد فرستاده می شوند تا دانشجویان زبان آموزش سریع زبان انگلیسی را با بهترین روش های روز دنیا تجربه کنند.
  • منابع آموزش زبان انگلیسی آنلاین در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا با دانلود بهترین روش ها و کتاب های آموزش زبان انگلیسی در سایت آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد بتوانند از امکانات موسسه زبان ایران آکسفورد نهایت استفاده را ببرند.
  • سری فیلم های آموزش زبان انگلیسی extra با دانشجویان به صورت کامل کار می شوند و موسسه به صورت رایگان این فیلم های اموزشی زبان انگلیسی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

آموزش زبان انگلیسی با اساتید Native و مجرب

زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان دنیا است. برای یادگیری این زبان باید اساتیدی مجرب داشت. در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مدرسین متخصص در دوره های آموزشی منظم هستند تا هر روزه با آخرین روش های آموزش زبان انگلیسی آشنا شوند. اگر به صورت علمی و با روش های نوین آموزش زبان به یادگیری زبان انگلیسی مشغول باشید می توانید مطمئن باشید که در هر شرایطی می توانید از زبان انگلیسی خود با اعتماد به نفس بالا بهره ببرید. با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید بهترین روش آموزش زبان انگلیسی که با شرایط شما سازگار است را انتخاب کنید.

English training
English training

کلاس های متنوع زبان انگلیسی

ممکن است شما کلاس های گروهی زبان انگلیسی یا کلاس های نیمه خصوصی و یا خصوصی را مد نظر داشته باشید. یا حتی کلاس های فوق فشرده زبان انگلیسی و یا نیمه فشرده و یا عادی را می توانید انتخاب کنید. حتی می توانید به صورت آنلاین در کلاس ها شرکت کنید. اگر دوست داشته باشید می توانید از استاد بخواهید در که در منزل و یا محل کار شما اقدام به آموزش زبان انگلیسی به شما بکند. برای هر کدام از این سلیقه ها ما کلاس مخصوص به آن را داریم. برای دیدن انواع کلاس ها می توانید به قسمت زمان بندی کلاس های انگلیسی رفته و کلاس های مختلف را ببینید.

اهداف متفاوت از آموزش زبان انگلیسی

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

شاید مهم ترین هدف از یادگیری آموزش زبان انگلیسی توانایی در برقراری ارتباط (Communicative Competence) با افراد دیگر از ملیت های متفاوت باشد. پس داشتن یک مکالمه زبان انگلیسی قوی بسیار اهمیت دارد و شاید در دوران مدرن امروز بسیار با اهمیت تر از گذشته نیز باشد. مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ایران با تاکید بر روی مهارت های Listening و Speaking انجام می شود. این کلاس ها با تقسیم بندی به کلاس های “فقط مکالمه” که ۱۰۰% بر روی مکالمه زبان آموزان تمرکز دارد و مهارت های دیگر همانند Reading و Writing در کلاس کار نمی شوند و یا کلاس های مکالمه که باز هم تاکید بر روی مهارت های Listening و Speaking است ولی مهارت های Writing و reading هم در کلاس کار می شوند.

کلاس های بحث آزاد

کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی یا Free Discussion برای زبان اموزانی که رد سطح Upper-Intermediate به بالا هستند بسیار مناسب است. در این کلاس ها تنها زبان آموز یاد میگیرد که در مورد موضعات متنوع نظر خود را بیان کند و مهارت شرکت در بحث ها را کسب کند.

کلاس های تخصصی آزمون های زبان انگلیسی

اگر شما در زبان انگلیسی به سطح مورد نظرتان برسید برای اثبات ان به دیگران نیاز دارید که در یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی شرکت کنید. آزمون های آیلتس IELTS، تافل TOEFL و یا PTE از ازمون هایی هستند که در سطح بین المللی قابل قبول هستند و شما بدون هیچ مشکلی می توانید مدرک این آزمون ها را برای تحصیل و یا مهاجرت استفاده کنید.

برخی دیگر از آزمون ها بسیار تخصصی هستند همانند آزمون های GRE, GMAT, OET, USMLE, MSRT, EPT و… این آزمون ها اگرچه ممکن است بسیار تخصصی باشند اما مطمئنا برای هدف خاصی که طراحی شده اند مورد تقاضا هستند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های ویژه این آزمون ها را نیز برای زبان آموزان برگزار می کند.

کلاس های اهداف ویژه

خوب شاید هدف برخی زبان اموزان بسیار ویژه تر از موارد ذکر شده در بالا باشد. نگران نباشید زیرا آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای این زبان آموزان هم دوره مختص به خود را دارند. دوره های انگلیسی برای اهداف ویژه ESP (English For Specific Purposes) همانند انگلیسی برای هوانوردی، انگلسیی برای حقوق و … نیز توسط اساتید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تدریس می شوند.

دانلود رایگان کتاب زبان انگلیسی

شما می توانید در بخش دانلود وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کتاب ها، منابع، آهنگ ها، ویدیو های آموزشی مختلف را دانبود نمایید و از آن ها استفاده کنید.

انگلیسی را برای هر هدفی بخوانید ما دوره ی ویژه آن را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد داریم. پس برای تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی، مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان

ما به صورت کاملا رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی را برای شما انجام می دهیم. یا به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری می توانید در تعیین سطح ما شرکت کنید. برای شرکت در تعیین سطح حضوری کافیست با ما تماس بگیرید.

برای شرکت در کلاس ها و ثبت نام کلاس ها با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.

3.6/5 (14 Reviews)