دوره های بحث آزاد Free Discussion

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد (ایرانیان) برای ارتقای هرچه بیشتر دانشجویان زبان انگلیسی در آموزشگاه و سایت خود ( ایران آکسفورد) دوره های بحث آزاد Free Discussion را برگزار می نماید. دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی به صورت فشرده می توانند بازدهی چندین برابری کلاس های عادی را از نظر بهبود مهارت Speaking انگلیسی و هم چنین توانایی برقرای ارتباط با افراد دیگر حاصل نمایند. اهمیت این دوره ها و هم چنین مهارت اساتید ما ، موسسه زبان بین المللی ایرانیان را جزو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران قرار داده است که اقدام به برگزاری کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی  می کنند.  اما از فواید دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. بهبود باور نکردنی مهارت speaking انگلیسی
  2. افزایش شرکت دانشجویان در بحث ها و فعالیت های کلاس
  3. قرارگیری هر چه بیشتر دانشجویان در فضای واقعی زبان انگلیسی و استفاده هر چه بیشتر از زبان
Free Discussion course
Free Discussion course

تاثیر کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی بر اعتماد به نفس زبان آموزان

خیلی از زبان آموزان می گویند که زبان انگلیسی آنها در سطح خوبی است، اما وقتی می خواهند صحبت کنند اعتماد به نفسشان پایین می آید و نمی توانند به درستی مکالمه داشته باشند. مشکل اصلی این زبان آموزان در نداشتن اعتماد به نفس در صحبت کردن در جمع و همچنین نداشتن Fluency است. کلاس های Free Discussion بهترین گزینه برای این افراد هستند. در این کلاس ها شما یاد می گیرید در گروه های مختلف و در میان جمع نظرات خود را بیان کنید و یا با نظر دیگران مخالفت کنید. هم چنین صحبت کردن در مورد موضوعات مختلف و متنوع شما را آماده می کند تا در صورت مواجه شدن در شریاط مشابه آمادگی بیشتری داشته باشید و کمتر به جملات فکر کنید.

کلاس های بحث آزاد برای چه افرادی مناسب است؟

برای شرکت در کلاس های بحث آزاد بهتر است حداقل سطح Upper-Intermediate یا بیشتر هستید. در سطوح پایین تر این کلاس ها چندان نمی تواند برایتان کاربرد داشته باشد زیرا ممکن است از نظر گرامری و دایره واژگان هنوز به سطح مورد نظر نرسیده باشید و نتوانید مفهوم را انتقال دهید.

موضوع کلاس بحث آزاد انگلیسی چیست؟

موضاعات بسیار متنوع و بحث برانگیز نیاز یک دوره های بحث آزاد Free Discussion خوب هستند. موضاعات مسائل روز، موضاعات اقتصادی، موضاعات فرهنگی و رفتارهای اجتماعی، بحث های تساوی حقوق و حتی موضاعات جالبی همچون انجام جراحی زیبایی، سیگار کشیدن در جمع، احترام به سلیقه دیگران، تبلیغات تلویزیون و کار کردن زنان در شغل های مردانه و… از موضاعات بی شماری است که در کلاس های بحث آزاد مورد استفاده قرار می گیرند.

کتاب های Impact Topics  و Impact values  کتاب های بسیار مناسبی برای آموزش بحث آزاد زبان انگلیسی هستند و آموزشگاه زبان ایران آکسفورد (ایرانیان) برای بهبود سطح دانشجویان زبان انگلیسی از این دوره ها استفاده می کند. برای مشاوره آموزشی رایگان انگلیسی و اطلاع از دوره بحث آزاد زبان انگلیسی فرم مشاوره را پر نمایید و یا با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید.

کتاب های impact topics , impact values

حفظ سطح زبان انگلیسی

وقتی شما به سطح مناسبی از زبان انگلیسی می رسید، معمولا کم کم انگیزه خود را از دست می دهید و یا زمان کلاس های معمولی را ندارید و کلاس های معمولی مطالب تکراری به شما ارائه می دهند. دوره های بحث آزاد Free Discussion زبان انگلیسی بهترین جاگیزین برای این کلاس ها هستند. زیرا برایتان سرگرم کننده هستند، موضوعات متنوع و جالبی را ارائه می دهند و چون نیاز به کار خارج از کلاس نیستند وقتتان را نمیگیرد و همینطور باعث می شود سططح زبان انگلیسی شما حفظ شود.

کلاس بحث آزاد زبان انگلیسی رایگان

آموزشگاه زبان ایران اکسفورد برای زبان آموزانی که توانایی پرداخت هزینه ها را ندارند و در این زمینه مشکل دارند، بر حسب وظیفه اجتماعی خود کلاس های را به صورت رایگان برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.