آموزش آزمون ایلتس و تافل

کتاب های ایلتس کمبریج

کلاس های آزمون زبان ایلتس IELTS در موسسه زبان بین المللی ایرانیان تنها شامل دوره ها نمی شود بلکه موسسه زبان ایرانیان از ثبت نام آزمون ایلتس تا پشتیبانی دانشجویان در وب سایت موسسه زبان ( ایران آکسفورد ) و مشاوره رایگان امتحان IELTS ایران با دانشجویان همراه خواهد بود. موسسه ایرانیان برای دانشجویانی که در تهران ایلتس را می گذرانند برنامه ویژه ای دارد و صد البته دانشجویانی که از دیگر نقاط ایران ایلتس را ثبت نام می کنند می توانند از بسته های غیر حضوری ما برخوردار شوند.

اما دوره های ایلتس در موسسسه زبان بین المللی ایرانیان پس از مشاوره رایگان و تعیین سطح و در برخی موارد امتحان ازمایشی ایلتس زمانبندی و طراحی میشوند. در دوره های IELTS ازکتاب های  Cambridge IELTS استفاده می شود. این کتاب ها از آزمون های واقعی ایلتس استفاده کرده است تا علاوه بر آشنایی دانشجویان با  امتحان ایلتس از نکات کلیدی برای موفقیت در آزمون ایلتس که در این کتاب ها ارائه شده اند بهره ببرند. همانطور که در قسمت آموزش زبان سایت موسسه ( ایران آکسفورد) اشاره شد موسسه زبان بین المللی ایرانیان (ایران آکسفورد) تنها موسسه در ایران است که آموزش امتحان ایلتس را با ضمانت نامه کتبی برگزار می نماید و درصورت عدم موفقیت وجه را به دانشجویان باز می گرداند.

موسسه زبان بین المللی ایرانیان برای هر کدام از مهارت های ایلتس (reading – writing – speaking – listening ) دوره های به خصوصی دارد تا هر چهار مهارت مربوط به امتحان ایلتس برای آزمون آماده شوند. دوره های ایلتس در موسسه به صورت فوق فشرده ( دو ماهه) و فشرده ( سه الی پنج ماهه) و عادی ( شش ماهه )  برگزار می گردند.

برای مشاوره رایگان پیرامون امتحان ، ثبت نام ایلتس و هم چنین دوره های آموزش آزمون ایلتس و تافل فرم مشاوره فوری را پر نمایید و یا با شماره های موسسه تماس بگیرید.

تافل

آموزش ازمون تافل در موسسه زبان بین المللی ایرانیان نیز برای نمره های متفاوت و انواع متفاوت تافل ( IBT , PBT ) شامل کتاب ها و متدهای متفاوتی می شوند.  برای اطلاعات بیشتر پیرامون آزمون تافل و هم چنین انواع آن به بخش آزمون سایت ما (ایران آکسفورد ) مراجعه نمایید. دوره های آموزش تافل TOEFL در موسسه زبان ایرانیان با کتاب های آکسفورد و  لانگمن برگزار می شوند و در کنار این کتاب ها از فیلم های آموزشی تافل و همچنین نرم افزار های زبان انگلیسی استفاده می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین مشاوره رایگان تافل فرم مشاوره را پر نمایید و یا با تلفن های ما تماس بگیرید.

کتاب های تافل

کپی رایت © 1388-1392 ایران آکسفورد. تمام حقوق محفوظ است. طراحی سایت برگ