آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که قصد شرکت در کلاس های این موسسه را دارند و یا در صورت کلی می خواهند سطح زبان انگلیسی خود را با یک آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی استاندارد دارند ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت کاملا رایگان و با حفظ استاندارد های ارزشیابی دانشگاه آکسفورد آزمون تعیین سطح زبانانگلیسی را انجام مییدهند و سطح دقیق زبان آموزان به آنها ارائه می شود.آزمون تعیین سطح آموزشگاه زبان ایران آکسفورد کاملا دقیق و در مدت زمانی منطقی انجام می شود و بعد از آن زبان آموزان می توانند کلاس مورد نظر خود را در روز و ساعاتی که مد نظرشان است انتخاب کنند.

هم چنین در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آزمون های بین الملیی زبان همچون آیلتس و تافل نیز برنامه ریزی می شود و به زبان آموز بیان می شود که در صورتی  که با همین سطح در این آزمون ها شرکت کنند چه نمره ای خواهند گرفت و فاصله آنها با نمره ممورد نظرشان یه چه میزان زمان و کلاس نیاز دارد.

این آزمون ها با ضریب اعتماد بالا reliability بالا انجام میشوند و به همین دلیل شما می توانید مطمدن باشید که سطح واقعی شما در این آزمون مشخص می شود.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد همه روزه انجام می شود و زبان آموزان می توانند با تعیین وقت قبلی در در این آزمون ها شرکت کنند. امکان تعیین سطح آنلاین نیز به زودی در وب سایت آموزشگاه زبان ایران آکسفورد قرار می گیرد و زبان آموزان می توانند به صورت کاملا رایگان در این آزمون شرکت کنند. هم اکنون نیز اگر نیاز به آزمون تعیین سطح داشته باشید با تماس با موسسه و پر کردن فرم مشاوره می توانید این آزمون ها را در ایمیل خود داشته باشید. برای شرکت در این آزمون های باشماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.