تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای کسانی که در رشته های آموزش زبان انگلیسی و شاخه های دیگر زبان انگلیسی در حال تدریس خستن یا توانایی تدریس زبان انگلیسی را دارند دوره های ویژه تربیت مدرس زبان انگلیسی را برگزار می کند. در این دوره ها که از اساتید با سابقه و دارای مدارک معتبر از انگلیس هستند استفاده می کند. این دوره ها تمام منابع و اطلاعات مورد نیاز زبان آموزان را در اختیار انها قرار می دهد و در پایان دوره ها زبان آموزان می توانند مدارک تربیت مدرس زبان انگلیسی را از دانشگاه کمبریج دریافت کنند.

در دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ، اساتید دوره ها با ارائه آخرین متد ها و مطالب مورد نیاز مدرسین زبان انگلیسی ، آنها را برای آموزش زبان انگلیسی برای تمام سنین آماده می کند. اما چرا دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی را با آموزشگاه ایران آکسفورد بگذرانید؟

  • تجربه و دانش اساتید ما

اساتید مدرس دوره ها همگی دارای مدارک ارشد و دکترا در رشته آموزش زبان انگلیسی هستند و دوره ها بر طبق برنامه دانشگاه کمبریج برگزار می شود.

اعتبار بین المللی آموزشگاه

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به عنوان تنها آموزشگاه ثبت شده در British Council می تواند به عنوان یک مدرک معتبر برای زبان آموزان به حساب بیاید.

  • استخدام مدرس زبان انگلیسی

بیش از ۸۲% افرادی که در این کلاس ها شرکت می کنند پس از گذراندن دوره می توانند در کلاس های موسسه زبان ایران آکسفورد و یا دیگر آموزشگاه های زبان مشغول به تدریس شوند.

  • روش های تدریس موسسه

در روش های تدریس آموزش زبان ، متد های آموزشی برای تمامی سنین و تمامی اهداف( آکادمیک ، انگلیس تجاری و… ) به داوطلبان ارائه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه بهرهمند شوید.