تجربه تدریس زبان انگلیسی

تجربه تدریس زبان انگلیسی
Rose Senior نویسنده کتاب معروف The experience of Language teaching بیش از۱۰۰ کلاس درس را را از معلمین زبان انگلیسی مورد بررسی قرار داده است و شاید جان مطلب آن این است که تجربه تدریس زبان انگلیسی در کنترل کلاس ، شرکت دادن زبان آموزان در فعالیت های کلاسی ، خلاق کردن دانش آموزان و یادگیری بهتر بسیار مهم است. هرچه مدرس زبان با تجربه تر باشد مطمئنا کلاس بهتری را خواهد داشت. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد معتقد است تجربه تدریس زبان انگلیسی باید هم برای اساتید زبان و هم برای دانش آموزان سرشار از یادگیری باشد. ما تجربه برخی از مدرسین زبان را در زیر می آوریم چون می دانیم که برخی از انها شاید برای شما هم مفید باشد.

تجربه تدریس زبان انگلیسی
تجربه تدریس زبان انگلیسی

معلم زبان – مدیر کلاس: اگر به اندازه کافی تجربه داشته باشید متوجه می شوید که مهم ترین خصوصیت یک معلم زبان مدیریت او می باشد. باید بتوانید در عین اینکه کلاس روند خودش را دارد ، آن را به مسیری که خودتان می خواهید ببرید. باید زبان آموز را قانع کنید که راه شما راه درست آموزش زبان است. این مسئله با تجربه تدریس زبان انگلیسی بدست می آید و هر چه بیشتر درس بدهید ، بیشتر مدیریت کلاس برایتان آسان تر می شود.
کنترل استرس : برگزاری یک کلاس حتی به زبان فارسی دشوار است و در زبان انگلیسی بسیار دشوارتر. باید استرس خود را کنترل کنید. یک مدرس خوب کلاس را برای خود و دیگران سرگرم کننده می کند. باید تجربه تدریس زبان انگلیسی و تجربه یادگیری زبان انگلیسی برایتان لذت بخش باشد.
انرژی مثبت بدهید: یک معلم خوب باید یک Motivational Speaker باشد. اگر یک شاگرد پر انرژی و علاقه مند را آموزش دهید چندان کار بزرگی نکرده اید اما اگر یک شاگرد بی علاقه را به آموزش زبان علقه مند کردید می توان گفت تا آخر عمر آن در ذهن آن شخص باقی خواهید ماند.
برای شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ تماس بگیرید.