تدریس زبان انگلیسی

تدریس زبان انگلیسی

برای نوشتن مقاله نیاز به زبان انگلیسی دارید؟ نیاز به مکالمه زبان انگلیسی دارید؟ برای هر دلیلی نیاز به تدریس زبان انگلیسی دارید با آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید به آن دست پیدا کنید. اساتید آموزشگاه زبان ایران اکسفورد در تدریس زبان انگلیسی خبره هستند و می توانید بدون داشتن استرس و در هر شرایط زمانی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

  • تدریس زبان انگلیسی برای هر مقصد و همه مهارت ها
  • اساتید زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای همه سطوح و همه مهارت های زبان از مبتدی تا پیشرفته به تدریس زبان انگلیسی می پردازند.
  • تدریس زبان انگلیسی برای همه شرایط

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد دوره های مختلفی را برای همه سطوح برگزار می کند:

  • دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی
  • دوره های نیمه خصوصی و خصوصی زبان انگلیسی
  • دوره های آنلاین و آموزش از راه دور زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در زندگی همه ما تاثیر گذار است و همه دوست دارند به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. اما بسیاری از ما نمی توانیم زمان خود را با کلاس های موسسه هماهنگ کنیم. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید مطمئن باشی که ما برای شما گزینه مناسبی هستیم . برگزاری کلاس های خصوصی در محل مورد نظر شما و هم چنین برگزاری آموزش از راه دور زبان انگلیسی ( تدریس آنلاین زبان انگلیسی ) برای کسانی که در شهرستان حضور دارند و یا نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند دوره های آموزش زبان انگلیسی را به صورت آنلاین برگزار می نماید.

تدریس دوره های آیلتس و تافل آموزشگاه زبان ایران آکسفورد به صورت تضمینی برگزار می گردد و با ضمانت نامه کتبی هستند و در صورت عدم کسب نمره مورد نظر زبان آموز وجه پرداختی وی به او مسترد می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تدریس زبان انگلیسی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.