آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

آموزش زبان انگلیسی در انگلستان
هر ساله از بیش از ۵۰ کشور دنیا برای آموزش زبان انگلیسی در انگلستان اقدام می کنند. محیط دوستانه، آموزشگاه های زبان ، زندگی در یک کشور انگلیسی زبان و کیفیت آموزش بالا از دلایلی است که زبان آموزان را از اقصی نقاط کشور به خود جلب می کند. کالج های بسیاری همانند Oxford House College ، ELS English ، Concord International و… دوره های ویژه دانشجویان بین المللی را برگزار می کنند. معمولا تمامی این آموزشگاه های زبان در انگلیس گزینه هایی همچون خوابگاه های دانشجویی ، ارائه مدرک معتبر و آماده سازی زبان آموزان برای دانشگاه ها را دارند. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش اطلاعات میزان هزینه متوسط برای این کار و دوره های مناسب را بیان می کند.

آموزش زبان انگلیسی در انگلستان
آموزش زبان انگلیسی در انگلستان

هزینه متوسط آموزش زبان انگلیسی در انگلستان
کشور انگلیس جزو کشور های بسیار گران برای یادگیری است. معمولا هزینه تحصیل و کلاس زبان در این کشور بسیار بالا است و باید حتما قبل از انتخاب آن بسیار با برنامه عمل کنید تا در میانه راه به مشکلی نخورد. معمولا هزینه یک دوره ۱۵ الی ۲۰ ساعته در یک کالج معتبر حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ پوند می باشد. در مقایسه با ایران این هزینه بسیار بالا است. با توجه به اینکه دوره ها حداقل از سه ماه تا یک سال متفاوتند حدودا ممکن است بین ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ پوند برای شما هزینه داتشه باشند.
انواع دوره ها
دوره های بسیار متفاوت زبان همانند دوره های عمومی ، دوره های تخصصی ، آموزش های ویژه برای شغل ، آمادگی ورود به دانشگاه ها ، خصوصی ، گروهی و .. همگی در این موسسات وجود دارند. انتخاب کلاس مناسب می تواند نقش مهمی در پیشرفت شما داشته باشد.
اگر هزینه برای شما چندان مهم نیست و توانایی پرداخت آن را دارید حتما به شما زندگی و یادگیری در انگلیس را پیشنهاد می کنیم . با تماس با شماره تلفن ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ از شرایط این پذیرش کالج های زبان آگاه شوید. اما اگر دوست دارید همین دوره ها را با استاندارد انگلیس در ایران داشته باشید می توانید در کلاس های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت نمایید.