سمینار آموزش زبان انگلیسی

سمینار آموزش زبان انگلیسی
در سمینار آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد اساتید English Language Teaching دور هم جمع می شوند و آخرین دستاورد های خود را ارائه می دهند. موضوعات مختلفی در سمینار آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد مطرح می شوند. تمامی این سمینار ها رایگان هستند و در آن همه می توانند به راحتی از تکنیک های جدید یادگیری زبان ، روش هایی برای به خاطر سپردن کلمات انگلیسی برای همیشه ، ارائه استراتژی های شب امتحانی برای آزمون آیلتس ، تافل ، تحلیل آخرین کتاب ها و منابع زبان انگلیسی و برنامه ریزی برای یادگیری زبان دست پیدا کنند.

سمینار آموزش زبان انگلیسی
سمینار آموزش زبان انگلیسی

سمینار آیلتس : در سمینار رایگان آیلتس به داوطلبین اعتماد به نفس لازم برای شرکت زبان آموزان ارائه می شود. آیا می دانتید که تکنیک هایی وجود دارد که شما بدون داشتن هیچ اطلاعاتی از آزمون میتوانید نمرهی ۴ تا ۵ را بدست آورید. می دانید که اگر زبان عمومی شما در سطح قابل قبولی باشد شاید اصلا نیازی به شرکت در کلاس آیلتس نداشته باشید و فقط با شرکت در یک سمینار رایگان آموزش آیلتس تمام آنپه نیاز دارید را از IELTS بدست آورید.
سمینار آموزش زبان انگلیسی : آیا تا به حال به این فکر کرده اید که می توانید در یک جلسه تا حدود ۱۰۰ الی ۳۰۰ کلمه را به خاطر بسپارید. اگر ذهنیتتان نسبت به یادگیری زبان انگلیسی بد است شاید شرکت در سمینار تنها چیزی است که نیاز دارید. ذهنیتتان را عوض کنید ، به مغز خود اعتماد کنید و بدانید که در کمتر از یکسال می توانید یک زبان را یاد بگیرید. اساتید و دانشگاه های معتبر دنیا ۲۴ ساعته در حال فعالیتند که حتی این زمان را در متد ها جدیدشان کمتر هم بکنند.
برای شرکت در سمینار آموزش زبان انگلیسی و یا سمینار آیلتس آموزشگاه زبان ایران آکسفورد می توانید با تماس با شماره های ۸۸۸۹۱۶۶۹ و ۸۸۹۳۴۴۷۵ تماس بگیرید و اسمتان را در لیست ما قرار دهید. این سمینار ها کاملا رایگان هستند و فقط می خواهند یک روز خوب را برای شما در زندگیتان رقم بزنند.