کارگاه زبان انگلیسی

کارگاه زبان انگلیسی
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برگزار کننده کارگاه زبان انگلیسی در تهران English Workshop می باشد. اما در ابتدا باید دانست که یک کارگاه زبان انگلیسی چیست و معمولا چه تفاوت هایی با کلاس زبان دارد. بر طبق تعریف دیکشنری آکسفورد کارگاه به صورت زیر تعریف می شود:
یک ملاقات که در آن گروهی از افراد شرکت می کنند و در گفتگو هایی فشرده و فعال بر روی موضوعی خاص تمرکز می کنند.

کارگاه زبان انگلیسی
کارگاه زبان انگلیسی

پس در کارگاه آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد باید دو هدف دنبال شود : افراد حتما هدف مشترکی داشته باشند و فشردگی کارگاه باید تا جای ممکن زیاد باشد.
در کارگاه زبان انگلیسی موسسه زبان ایران آکسفورد معمولا افراد برای موضوعی خاص جمع می شوند. به عنوان مثال در یک کارگاه ممکن است فقط روی مهارت speaking و یا بحث گرامر مطرح شود. هم چنین در کارگاه زبان انگلیسی ما تا جای ممکن سعی شده است که فشردگی در نظر گرفته شود تا افرادی که دوست دارند در دوره هایی سریع تر از یک کلاس معمولی و با هدفی دقیق تر از یک کلاس معمولی شرکت کنند بتوانند از این کارگاه ها نهایت استفاده را ببرند.
کارگاه آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد برای اهداف متفاوتی برگزار می شود که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:
کارگاه آیلتس : در کارگاه آموزش آیلتس فقط بر روی مهارت های آیلتس تمرکز می شود و با ارائه استراتژی ها و تکنیک های مفید آزمون آیلتس سعی می شود تا جای ممکن گزینه زمان را برای افراد حفظ کرد.
کارگاه مکالمه زبان انگلیسی : در کارگاه مکالمه مهم ترین مهارت ها Listening و Speaking هستند. اساتید Native بهترین گزینه برای این کارگاه ها هستند که در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد از آنها استفاده می شود.
کارگاه های انگلیسی برای اهداف ویژه : اهداف زیادی در این کارگاه هستند از انگلیسی بازرگانی و تجاری تا انگلیسی برای مدیریت ، پزشکی ، هوانوردی و … در این دوره ها گنجانده شده است.
برای شرکت در کارگاه آموزش زبان انگلیسی ایران آکسفورد با شماره های موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.