لغات ضروری آیلتس

لغات ضروری آیلتس
داوطلبین آزمون آیلتس حتما اسم کتاب Essential Words For IELTS از بارونز به گوششان خورده است. در ادامه کتاب بسیار موفق Essential Words For TOEFL این انتشارات تصمیم گرفته که کتاب لغات ضروری آیلتس را نیز ارائه دهد. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش این کتاب را بررسی می کند و در پایان شما می توانید برای دانلود PDF کتاب لغات ضروری آیلتس بر روی لینک دانلود آن در پایان این مطلب کلیک کنید و آن را در کتابخانه خود داشته باشید.

لغات ضروری آیلتس
لغات ضروری آیلتس

این کتاب به زبان آموزان این امکان را می دهد که در طی تمریناتی فشرده به حدود ۶۰۰ کلمه ای که تکرار زیادی در آزمون های مختلف آیلتس داشته اند دست بیابند و آنها را به حافظه خود بسپارند. در کتاب لغات ضروری آیلتس بر روی موضوعات طبقه بندی شده بسیاری تمرکز شده است. موضوعاتی همانند طبیعت و محیط زیست ، فعالیت های تفریحی و سرگرمی ، هنر و فرهنگ ، حمل و نقل و سلامت ، صنعت توریست ، تجارت ، تکنولوژی ، موضوعات اجتماعی و تحصیلات از این گرو ها هستند. کتاب لغات ضروری آیلتس به همراه CD می باشد و به همین دلیل شما می توانید با تلفظ صحیح و کاربرد درست آن در جملات زبان انگلیسی آشنا شوید.
نویسنده این کتاب دکتر Lin Lougheed شخصی است که خود سابقه ای طولانی در درس دادن به زبان آموزان داشته است و به همین دلیل اهمیت آموزش کلمات به همراه به کاربردن آنها را می داند و سعی کرده مثال های زیادی را از کاربرد انها بزند. تمامی تمرین های کتاب بر اساس فرمت آزمون آیلتس طراحی شده است و شما را با آزمون آیلتس نیز آشنا می کند.
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد البته کتاب های Vocabulary For IELTS دانشگاه کمبریج را از این کتاب ها مناسب تر می داند اما داشتن این کتاب هم می تواند برای موفقیت در آیلتس به شما کمک کند.
برای شرکت در دوره های آموزش آیلتس تضمینی ما با شماره های ۸۸۹۳۴۴۷۵ و ۸۸۸۹۱۶۶۹ موسسه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.
برای دانلود PDF کتاب بر روی لینک زیر کلیک کنید.

essential words for IELTS