کلمات ضروری زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این مجموعه برخی از رایج ترین لغات و کلمات ضروری زبان انگلیسی را به شما بیان می کند. اما بهترین منبع برای نشان دادن کلمات ضروری زبان انگلیسی کجاست ؟ ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم تا با مراجعه به آنها بتوانید از یک منبع معتبر آنها را یاد بگیرید.

کلمات ضروری زبان انگلیسی
کلمات ضروری زبان انگلیسی

دیکشنری Merriam Webster

ادیتور های دیکشنری Webster توانسته اند ۳۰۰۰ کلمه ای را که در زبان انگلیسی بسیار پر کاربرد هستند معرفی کنند. در LearnersDictionary شما می توانید این لیست را ببینید. این لیست مخصوص کسانی است که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند.

برای مشاهده لیست کلمات ضروری زبان انگلیسی اینجا کلیک کنید.

سایت Vocabulary

این سایت نیز به صورت  تخصصی بررسی کلمات انجام می شود.در این سایت سعی شده ۱۰۰۰ کلمه ضروری زبان انگلیسی که از درجه سختی برخوردارند اما در آزمون های زبان SAT, ACT, GRE , TOEFL و یا IELTS زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. در ساختن این لیست کاربران سایت مورد تحلیل قرار گرفته اند و کلماتی که از درجه سختی بسیار زیادی برخوردارند و زبان آموزان را زیاد در دردسر می اندازند مورد توجه قرارگرفته اند. به گفته تهیه کنندگان این لیست میلیون ها متن و منبع بررسی شده اند تا این لیست ساخته شود.

برای دیدن ۱۰۰۰ کلمه ضروری زبان انگلیسی اینجا کلیک کنید.

بر اساس تحقیقات بسیاری که انجام گرفته تقریبا ۹۰% مکالمات روزمره با ۲۰۰۰ کلمه پر کاربرد صورت می گیرد. این کلمات مطمئنا در دو لیست بالا جای گرفته اند. برای اینکه بتوانید راحت تر به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید سعی کنید این کلمات را به همراه مثال های آنها به ذهن بسپارید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد اگرچه ارزش کلمات را به شما گوشزد می کند اما بهترین راه برای یادگیری کلمات استفاده از آنها در مکالمات زبان انگلیسی است. برای شرکت در دوره های مکالمه انگلیسی با ما تماس بگیرید.