نکات زبان اسپانیایی

۹ نکته در مورد زبان اسپانیایی

نکات زبان اسپانیایی در این مقاله می تواند کمک بزرگی برای یادگیری بهتر این زبان باشند.این نکات زبان اسپانیایی جنبه کلی دارد و برای تمامی سطوح قابل استفاده می باشد.

  1. منحصرا در زبان اسپانیایی از علامت سوال و تعجب برعکس استفاده می شود. علامت های تعجب و سال برعکس همانند مثال های “¿Quién eres?” و “¡Ayúdame!” که توسط آکادمی رویال اسپانیایی ارائه شده اند باعث می شوند که خواند متو بسیار ساده تر شوند.
  2. الفبای اسپانیایی شامل ۲۷ حرف می باشد. الفبای زبان اسپانیایی شامل ۲۷ حرف زبان انگلیسی وبه علاوه حرف ñ می باشد. اگر چه در طی سال ها برخی اوقات حروف ll  و ch به عنوان حروف جدا در نظر گرفته شده بودند.
  3. زبان اسپانیایی یکی از فونتیک ترین زبان های دنیا است: اگر شما بدانید کلمه ای چطور هجی می شود می توانید به راحتی آن را تلفظ کنید. به عبارت دیگر کلمات اسپانیایی همانطور که نوشته می شوند خوانده می شوند.
  4. روی حروف صدادار اسپانیایی برخی اوقات یک خط کج قرار می گیرد. در این حروف که برای مثال می توان به ó اشاره کرد در برخی اوقات برای نشان دادن استرس و یا نقش کلمات استفاده می شود.
  5. در زبان اسپانیایی علاوه بر علامت نقل قولی که در زبان اسپانیایی استفاده می شود از علامت های دیگری نیز برای نقل قول استفاده می کنند.
  6. در نامه های اسپانیایی از کاما برای در قسمت Greeting استفاده می شود.
  7. زبان اسپانیایی کلمات مخفف زیادی دارد. برای نشان دادن کلمات جمع برخی اوقات حرف اول دوبار تکرار می شود.
  8. کلمات اسپانیایی از یک حرف شروع می شوند و طولانی ترین کلمه زبان اسپانیایی ۲۴ حرف دارد.
  9. حروفی که در انگلیسی معمولا با حرف بزرگ نوشته می شوند همیشه در اسپانایی این طور نیستند. برای مثال اسم ماه ها ، روز های هفته و ملیت ها با حرف بزرگ نوشته نمی شوند.

موسسه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد دوره های آموزش زبان اسپانیایی را با بروز ترین متد ها و استفاده از اساتید مجرب و native اسپانیایی برگرار می نماید. یادگیری زبان اسپانیایی در آموزشگاه زبان اسپانیایی ایران آکسفورد با کتاب های Suena  انجام می پذیرد.برای ازلاعات بیشتر از کلاس اسپانایی در آموزشکاه زبان ایران آکسفورد با تلفن های موسسه تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را پر نمایید.