دوره آموزش آزمون FCE انگلیسی

آزمون FCE

آزمون Cambridge English: First  که به عنوان First Certificate in English ( FCE ) شناخته می شود ، آزمون زبانی است که برای سطح Upper Intermediate طراحی شده است. موفقیت در آزمون FCE ثابت می کند که شما می توانید مهارت written and Spoken  انگلیسی را در کار و یا زندگی روزمره خود به خوبی استفاده کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد برای آن دسته از زبان آموزانی که قصد آمادگی و شرکت در آزمون FCE در ایران را دارند ، دوره های آمادگی آزمون FCE در ایران را برگزار می کند. برای اینکه شما بتوانید اطلاعات بیشتری از این آزمون بدست آورید ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد خواندن مطلب زیر را به شما توصیه می کند.

چرا در آزمون FCE شرکت کنید؟

  • آزمون FCE یکی از آزمون هایی است که توسط اداره مهاجرت انگلیس به رسمیت شناخته می شود و به آن استناد می شود.
  • شرکت در این آزمون زبان انگلیسی ، توانایی شما برای ورود به بازار کار را اثبات می کند.
  • آزمون FCE آزمونی است با استاندارد های بالا
  • مدرک آزمون FCE در سراسر جهان مورد قبول است.

در آزمون FCE هر چهار مهارت زبان یعنی Reading, Listening, Writing, Speaking مورد آزمون قرار می گیرد و علاوه بر آن گرامر و دایره واژگان شما نیز در بخشی جدا سنجیده می شود. به طور متوسط این آزمون حدود ۴ ساعت طول می کشد.

برای آمادگی در این آزمون ، باید منابع آزمون FCE را مطالعه کنید و در آزمون آزمایشی FCE آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنند تا بتوانند با فرمت آزمون و زمانبندی آن آشنا شوید. زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون FCE را دارند می توانند تاریخ های برگزاری این آزمون را در سایت موسسه زبان ایرن آکسفورد پیدا کنند و برای آن برنامه ریزی داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دوره آموزش آزمون FCE با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.