اصطلاحات انگلیسی مالی

اصطلاحات انگلیسی مالی
حوزه های مالی و تجاری زبان انگلیسی برای کارمندان مالیات ، حسابدار ها و هر کسی که باید با صورت های مالی سر وکار داشته باشد بسیار مهم است. اصطلاحات انگلیسی مالی را می توان در یک دوره کوتاه مدت در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد سپری کرد. اگر دوست دارید بیشتر بدانید بهتر است به اطلاعات دوره که در زیر اعلام شده توجه کنید.

اصطلاحات انگلیسی مالی
اصطلاحات انگلیسی مالی

قبل از هر چیز بدانید که این دوره با یک دوره Business English متفاوت است. این دوره تخصصی تر از یک دوره تجاری است و بیشتر برای افرادی است که حوزه های مالی ، مالیاتی و حسابداری را مد نظر دارند.
کتاب مورد استفاده در این دوره English For financial Sectors می باشد. این کتاب حدود ۵۰ ساعت آموزش دارد و مطمئنا تمامی مفاهیم مورد نیاز بخش های مالی و اصطلاحات انگلیسی مالی را پوشش می دهد. همچنین توجه کتاب بر روی مکالماتی است که در کارخانه ها و محیط های صنعتی نیز می توان به انها برخورد. بسیاری از موضوعات مالی ، سرمایه گذاری ، امور مالی تجارت و… در این کتاب وجود دارند.
از نکات کلیدی که در این دوره وجود دارند عبارتند از:
بالا بردن مهارت گفتاری در بافت های مالی
تمرکز بر روی مهارت بنیادی همچون چانه زنی ، Presentation ، نامه نگاری ، گزارش نویسی و…
درگیر کردن زبان آموزان با مطالب مفید از مجلات ، روزنامه ها و وب سایت های مهم مالی . روابط حرفه ای مالی
آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در پیشنهاد ویژه خود به کسانی که قصد شرکت در این دوره را دارند بیان می کند که این موارد را مد نظر داشته باشند:
بهتر است سطح شما Upper-Intermediate باشد.
اگر حوزه کاریتان مالی و حسابداری نیست این دوره برای شما مناسب نیست. زیرا بهتر است در ابتدا با اصطلاحات فارسی حوزه مالی آشنایی داشته باشید.
برای شرکت در دوره اصطلاحات انگلیسی مالی با شماره های آموزشگاه زبان ایران آکسفورد تماس بگیرید.